ДВІ ШКОЛИ ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ НОУТБУКИ

Депутат Волиньради від УКРОПу Вячеслав Рубльов відвідав урочистості в школах Горохівського району з нагоди свята останнього дзвоника та від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вручив педагогічним колективам оргтехніку для покращення навчального процесу.
Зокрема, депутат відвідав НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» міста Горохів та Ощівську ЗОШ І-ІІ ступеня. 
«Останній дзвоник – це хвилюючий момент для випускників, тому що це їхній крок в доросле життя. Я вірю в те, що талановиті діти, які так активно і натхненно навчаються, жар своїх сердець пронесуть крізь все життя. Я вірю в те, що наші діти будуть прославляти Волинь і Україну, бо вони – майбутнє нашої країни», – підкреслив Вячеслав Рубльов.
Педагогам НВК міста Горохів та школи села Ощів Вячеслав Рубльов вручив ноутбуки. Політик висловив надію, що оргтехніка стане в нагоді вчителям та учням освітніх закладів.
До слова, в обох навчальних закладах були реалізовані проекти від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Зокрема, в для потреб учнів Горохівської гімназії була придбана акустична система. А в селі Ощів на території школи побудували спортивний майданчик з тренажерами, який, за словами педагогів освітнього закладу, став для дітей села улюбленим місцем для відпочинку та занять спортом.

Оксана

Залиште коментар