Фестиваль «Мандрівний вішак» розпочався у Луцьку

Театралізоване відкриття фестивалю «Мандрівний вішак» відбулося на Луцькій дитячій залізниці за участі акторів театру «ГаРмИдЕр», колективу Garage Drum Show, учасників фестивалю, журі, представників міської влади та благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».
У фестивалі візьмуть участь 10 колективів із України, Росії, Білорусі, Грузії та Німеччини. Майже всі вони стали учасниками театралізованого відкриття. Вітав колективи, які прибули до станції «Росинка» потягом, герой фестивалю – Мандрішак. Театральні колективи під звуки барабанів та оплески підіймалися на сцену, де учасникам продемонстрували символ фестивалю – вішак, що стане неодмінним елементом кожної вистави.
У рамках фестивалю працюватиме журі на чолі з актором Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Петром Панчуком. Колективи боротимуться за головний приз – гран-прі та інші нагороди в різних номінаціях. Дві вистави покажуть глядачам поза конкурсом.
Заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив, що таке дійство відбуватиметься у Луцьку вперше. Начальник управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів побажала учасникам фестивального настрою та творчого діалогу.
З вітальним словом від засновника благодійного фонду народного депутата України Ігоря Палиці до учасників, організаторів і театральних колективів звернулася заступник голови правління Ірина Констанкевич: «Від імені Ігоря Петровича я дякую нашому «Гармидеру», який упродовж багатьох років вміє робити неформальні, творчі, дуже цікаві речі. За те, що він вміє вносити потужний струмінь у життя нашого міста. Звичайно, наш благодійний фонд і надалі буде підтримувати найкращі культурно-мистецькі проекти, які в програмі Ігоря Петровича «Культура та духовність – головне багатство лучан» займають чільне місце».
Фестиваль відбувається у Луцьку за підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк».

Redaktor

Залиште коментар