Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” привітав медиків Волині з професійним святом

Традиційно, в третю неділю травня, в Україні відзначають День медика. Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” привітав з професійним святом медичних працівників Волині. 
Зокрема, особливі відзнаки від голови обласної ради Ігоря Палиці та Фонду «Тільки разом» вручив голова Ратнівської районної ради Михайло Макарук  бригаді Ратнівського центру екстреної медичної допомоги: Наталії Колядюк,Олесі Прач, Сергію Корпачу. Після перемоги в обласних змаганнях вони гідно представили Волинь на Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги «Черкаські медичні ралі-2018».

До таких змагань долучаються медики не лише з усіх регіонів України, а й із зарубіжжя. Вже не вперше ратнівські медики беруть участь у подібних професійних конкурсах і щоразу волиняни пишаються їхнім професіоналізмом та достойними виступами. До слова, на зимовому чемпіонаті медиків екстреної допомоги ратнівчани зайняли третє призове місце, а із літніх змагань приїхали уже з перемогою.

«Ратнівщина пишається професіоналізмом медиків, які самовіддано працюють над збереженням здоров’я своїх краян, – зазначив Михайло Макарук. – Їхнє прагнення професійного росту і щире вболівання за людей уже знайшли підтвердження навіть на всеукраїнському рівні. Голова обласної ради Ігор Палиця високо оцінює таких професіоналів медичної сфери і відзначає пам’ятними годинниками, аби їхнє бажання до вдосконалення професійної майстерності заради служіння людям ніколи не згасало».
Почесними грамотами та цінними подарунками від районної ради Михайло Макарук нагородив також рентгено-лаборанта рентгенофлюорографічного відділення Сергія Бірука, лікаря-анестезіолога відділення інтенсивної терапії анестезіології Миколу Маковецького та кухаря харчоблоку Наталію Трофімук. 

Також із професійним святом Фонд привітав шацьких лікарів.  Для місцевих медзакладів  придбали нове медичне обладнання. 
У вітальному слові очільник Шацької районної ради Сергій Карпук відзначив самовідданість, жертовність на рішучість лікарів, які мають сміливість щоденно брати на себе відповідальність за життя та здоров’я інших.
«Переконаний, що для справжнього лікаря робота ніколи перетворюється на рутину, адже медичні працівники щоденно ведуть невтомну боротьбу із складними захворюваннями, дарують людям шанс на одужання, повертають віру у майбутнє. Ми, депутати-укропівці спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», бажаємо, аби у часи реформ та випробувань ви не знижували обсягів і якості медичної допомоги, продовжували впроваджувати нові методики лікування й профілактики захворювань, і зажди пам’ятали, що ваша професія безсумнівно одна з найблагородніших з усіх існуючих», – зазначив Сергій Карпук.
З нагоди свята ФАПи та амбулаторії сіл Шацького району отримали нове медичне обладнання. Це стало можливим за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Зокрема, 6 тонометрів, 1 стетоскоп та 3 глюкометри з наборами тест-смужок уже доступні для жителів сіл Вілиця, Плоске, Положево, Кропивники, Пехи, Самійличі, Мельники, Ростань, Затишшя та Пульмо. 

 

tilkyrazom

Залиште коментар