Медичні сумки для сільських ФАПів

Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” привітав медиків  Рожищенського, Локачинського та Турійського районів  з професійним святом. Працівники сільських амбулаторій та ФАПів отримали медичні сумки із медикаментами та обладнанням. Вручив подарунки медикам депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Вячеслав Рубльов. 

«В цих сумках є все необхідне, щоб іти сільському лікарю на виклик – і тиск поміряти, і температуру, і вколоти препарати. Ми їх розподілили по амбулаторіях і на так звані пункти здоров‘я», – розповідає головний лікар центру сімейної медицини Рожищенського району Володимир Мосійчук.
Сільські медики таким подарункам раді. Бо, кажуть, питання фармакологічними препаратами не завжди закрите. 
«Нам потрібні такі сумки і ті медикаменти, які там є. Тому, що коли людина приходить на медпункт за допомогою, іноді просто немає потрібного препарату, аби цю допомогу надати. Крім того, не на всіх ФАПах є тонометри, та навіть ті самі термометри. Тепер в нас не тільки є необхідне обладнання, а й ліки завжди під рукою», – радіє завідувач одного з ФАПів Галина.
Укропівець Вячеслав Рубльов зазначає: для кожного району від Фонду Ігоря Палиці передали по 10 сумок. Крім того, переконаний, що в разі нестачі медикаментів, потрібні ліки може передати комунальне підприємство Волинської обласної ради «Волиньфармпостач».
«На жаль, попри всі обіцянки влади, працівники медичної галузі не забезпечені належним чином усім, що необхідне для роботи. Особливо це стосується сільських ФАПів та амбулаторій, – констатує Вячеслав Рубльов. – В сільських медиків немає вихідних чи робочих днів – до них приходять і приїжджають люди і вдень і вночі. Тому їх потрібно підтримувати. І завдяки Ігорю Палиці така підтримка стала можлива. Спільно ми працюємо над тим, аби люди не лишалися сам на сам з проблемами».
До слова: у квітні цього року медикам, які працюють у ФАПах Горохівського району від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Вячеслав Рубльов вже передав 10 сумок із необхідними медикаментами.

tilkyrazom

Залиште коментар