Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» виділить 1 млн грн на обладнання для перинатального центру

Представники релігійних конфесій, бізнесу, учасників АТО, медиків, педагогів, громадськості зібралися на Другий молитовний сніданок Волині, який відбувся у Луцьку сьогодні, 31 травня, у Волинському академічному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Цьогоріч захід присвячений Дню захисту дітей. Мета сніданку – зібрати кошти для покупки дороговартісного обладнання для Волинського обласного перинатального центру, який розпочне свою роботу цього року.

«Радість батьківства, напевне, найбільше щастя та благословення, дароване Богом людині. Тож докладімо всіх зусиль, аби ця радість панувала в якомога більшій кількості осель», – закликала присутніх виконувач обов’язків гендиректора Волинського обласного перинатального центру Ірина Горавська.
Голова Волинської обласної ради, засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця зазначив: перинатальний центр – гордість Волині. Він додав, що Фонд виділить для центру 1 млн грн. Якщо до доброї справи долучаться інші благодійники, то вдасться купити сучасний діагностичний лабораторний аналізатор. 

«Фонд дає 1 мільйон гривень на перинатальний центр. Якщо хтось ще долучиться, ми це обладнання купимо. Наостанок бажаю, щоб ви жили з Богом в серці, думали завжди про Бога, думали, що нам треба відповідати за наші вчинки й знали, що наше майбутнє – це наші діти. Вони будуть оцінювати правильно ми жили чи неправильно», – резюмував Ігор Палиця.
Це не перша допомога Фонду для перинатального центру. За кошти фонду саме зараз облаштовують сучасну реєстратуру, а волинські художники розписують стіни холів та коридорів яскравими малюнками. Сума, яку Фонд вже виділив на потреби перинатального центру,  сягає понад 290 тис. грн.

Зазначимо, Волинський обласний перинатальний центр – унікальний для України заклад, який прийматиме породіль зі всієї Волині та України. Тут передбачено жіночу консультацію з центром планування сім’ї, акушерсько-гінекологічне відділення та неонатальний корпус як частину обласної дитячої лікарні. Сюди скеровуватимуть вагітних, у яких є ризик не доносити дитину або ж народити малюка з вродженими вадами. Концепція закладу передбачає поєднання сучасних технологій та передових медичних практик з комфортом та турботою до мам, дітей та членів їх сімей. При створенні закладу орієнтувались на кращі закордонні аналоги, проте в дечому, можливо, навіть їх перевершили.

 

tilkyrazom

Залиште коментар