На Театральному майдані Луцька маленькі волиняни співають за свою мрію

З нагоди Дня захисту дітей на Театральному майдані Луцька триває масштабний гала-концерт конкурсу «Співай за мрію!». Організували обласний телевізійний пісенний конкурс телеканал «Аверс» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» за підтримки Луцької міської ради.


Нагадаємо, протягом 6-ти місяців, діти з усіх куточків Волині демонстрували свої таланти на телеканалі «Аверс». У вокальному конкурсі «Співай за мрію» взяли участь 119 учасників. Усі вони не лише заспівали в студії телеканалу «Аверс», а й мали змогу прийти на прямий ефір програми «Добрий ранок». 1-2 червня усі учасники виступлять на головному майдані Луцька. Крім насиченої музичної програми, юні глядачі та й самі учасники мають можливість взяти участь у майстер-класах з ліпки глиною, плетіння сіна чи зробити на тілі тату хною.


Перший заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Лариса Тарасюк зауважила, що сьогодні особливий день, адже відзначається День захисту дітей, це перший день літа і перший день гала-концерту талановитих маленьких волинян.

– Сьогодні в основному співатимуть дітки з Луцька, а завтра на сцену вийдуть учасники з усіх районів Волині. Ми, як організатори, передивилися усі 119 виступів, і в результаті зрозуміли, що одна путівка в «Артек-Буковель» для переможця та призи для двох наступних місць – це дуже мало. Тому ми започаткували ще вісім номінацій. Це будуть прекрасні голоси, прекрасні виступи, тому я усіх запрошую усіх на цей майдан, щоб оплесками підтримати юних артистів, – зазначила Лариса Тарасюк.
Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук привітав усіх присутніх з Днем захисту дітей та подякував Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за численні реалізовані проекти спрямовані на розвиток дітей, покращення їхніх умов навчання та дозвілля.

– Діти – це наше щастя та майбутнє. Ті, хто сьогодні є дітьми, вже завтра будуватимуть Україну, визначатимуть, якою вона буде. Я дякую всім, хто працює з дітьми у нашому місті: всім вчителям, вихователям, керівникам гуртків, викладачам мистецьких шкіл, батькам. Сьогодні в місті відбувається дуже велика робота, і наші діти є переможцями олімпіад, конкурсів, змагань. Дуже гарно, що в нас проводяться такі конкурси, як «Співай за мрію», тому що вони допомагають розкрити талант дітей, допомагають їм самовиразитися. Дякую організаторам, Фонду Ігоря Палиці, телекомпанії «Аверс», безумовно і міська рада долучилася до проведення цього конкурсу», – наголосив Ігор Поліщук.
У кожного учасника своя українська пісня, своя історія, мрія. Хтось мріє, щоб закінчилася війна, хтось – вступити у ВУЗ, стати артистом, чи поїхати у Діснейленд. Та кожна мрія – світла й щира, і  має право на здійснення. А вже завтра, 2 червня, організатори здійснять мрії 10 учасників, адже саме скільки переможців у пісенному конкурсі. Серед подарунків, що їх отримають призери, – цінні подарунки, грошові сертифікати та 5 путівок у Міжнародний дитячий центр «Артек-Буковель».
Отож чекаємо завтра на Театральному майдані Луцька з 14:00. Буде весело, цікаво та яскраво. А зараз пропонуємо фоторепортаж першого дня гала-концерту.

tilkyrazom

1 коментар

Залиште коментар