«Хто з фізкультурою на «ти» – в житті досягне він мети!»

Проект під такою назвою реалізували у селі Брониця Камінь-Каширського району. Відтепер у сільській школі новенькі м’ячі, скакалки, обручі, канат та комплекти для гри в шахи. Вручив їх школярам під час урочистої лінійки керівник регіонального представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Сергій Лях, який також є депутатом районної ради від УКРОПу.

Всього у Броницькій школі навчається 370 учнів. Спорт у навчальному закладі на почесному місці. Місцеві школярі неодноразово ставали переможцями районних змагань з волейболу, футболу, баскетболу та інших видів спорту. Окрім того, в спортивному залі часто займається і місцева молодь. У школі не вистачало спортивного інвентарю, а тому й виникла ідея написання проекту для покращення матеріальної бази.

У Фонді Ігоря Палиці «Тільки разом» підтримали проект та на умовах співфінансування придбали спортивне приладдя для школи.

Заняття фізичною культурою відтепер для жителів с. Брониця стали ще бажанішими, адже з таким новеньким інвентарем можна тренуватися ефективніше та здобувати вищі результати.

oksy

Залиште коментар