Ірина Констанкевич взяла участь у святкуванні дня села Хряськ

З піснями, аніматорами та подарунками відсвяткували минулої неділі день села Хряськ, що на Маневиччині. Головним спонсором свята став депутат Луцької міської ради від УКРОПу Сергій Шкода, для якого Хряськ – мала батьківщина.

Сергій Іванович часто буває у рідному селі, адже тут і досі живуть його батьки.

«Я з гордістю можу сказати, що народився й виріс у Хряську. Тому постійно намагаюсь робити якомога більше для розвитку села та комфортнішого життя його мешканців. Основний акцент – на спорті та освіті, адже саме за молоддю – майбутнє. На жаль, у нашій країні село не в пріоритеті. Моєю ж мрією є змінити такий порядок речей і почати це зі свого рідного Хряська. Якщо розпочати якусь справу й докладати чимало зусиль, то це завжди принесе хороший результат», – розповів Сергій Шкода.

Цього дня Сергій Іванович підготував чимало подарунків для односельчан, серед яких – стіл для настільного тенісу та проектор для школи.

Хряськ входить до Цмінівської сільської ради. Гордістю цієї громади є футбольна команда. ФК «Цміни» цьогоріч виграв кубок району, проте, як стверджують самі спортсмени, на досягнутому вони не зупиняться. Для підтримки та заохочення команди Сергій Шкода подарував футболістам професійну спортивну форму та шкіряні м’ячі, також депутат Луцької міськради презентував грошову винагороду футболістам за успішну гру на чемпіонаті.

Прес-аташе команди Микола Басюк розповів, що ФК «Цміни» створили ще за радянських часів. Після 90-х років команда розпалась і відродилася лише у 2010 році завдяки місцевому вчителю фізкультури. Емблема клубу виборола перше місце в Україні серед емблем сільських аматорських команд.

Юра Пугач грає за місцеву команду вже протягом п’яти років. Зараз хлопець навчається у Києві, проте намагається приїжджати на всі важливі ігри.

«Ми викладаємось на повну, аби перемагати та прославляти рідне село. Дуже приємно, що є підтримка від односельчан, не лише матеріальна, але й моральна. Думаю, попереду в нас ще чимало перемог», – каже Юра.

На запрошення Сергія Шкоди свято села відвідали народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич, депутат Волинської облради Іван Киричик (фракція «УКРОП») та перший заступник луцького міського голови, депутат Ківерцівської райради від УКРОПу Григорій Недопад.

Григорій Недопад також приїхав з подарунками. Хряськ – село успішних спортсменів, тому для місцевої волейбольної команди Григорій Вікторович презентував професійні м’ячі.

Не залишила місцевих жителів без призів і нардеп Ірина Констанкевич. Парламентар нагородила подякою та подарунками кількох жителів Хряська в різних категоріях: пара, яка найдовше прожила разом, найстарший та наймолодший жителі, найстарша багатодітна мама, найбагатодітніша мама, окремо відзначили учасників місцевого хору «Ланка».

Під час святкувань Ірина Мирославівна також поспілкувалась із жителями села про проблеми, які найбільше турбують громаду. Звернення стосувалися зведення понтонного мосту, ремонту доріг та місцевого клубу. По завершенню свята нардеп оглянула місцеву школу та ФАП.

«Коли Сергій Шкода запропонував мені приїхати на свято села, я радо погодилася. Ці люди формують обличчя волинського Полісся, яке населяють чудові, працьовиті, талановиті жителі, проте яке має чимало нерозв’язаних проблем. Кожен, із ким я сьогодні спілкувалася, просив не за себе чи свою сім’ю, а за потреби цілої громади. Ми обов’язково будемо долучатися до розв’язання озвучених проблем, адже сільські жителі чомусь у зоні відчуження для нашої влади, хоча левова частина державних коштів має йти саме на село», – стверджує народний депутат.

Варто зауважити, що за сприяння Ірини Констанкевич із державного фонду соціально-економічного розвитку у 2016 році було виділено кошти для заміни вікон та дверей у Цмінівській ЗОШ, а вже цього року – 492 тисячі гривень для капітального ремонту Цмінівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Протягом свята місцевих жителів та гостей розважали народний колектив Цмінівського будинку культури та акордеоніст Артем Новосад. Після закінчення концертної програми для дітей, яких у Хряську проживає чимало, за сприяння Сергія Шкоди виступили аніматори. Малеча із задоволенням танцювала та співала разом із мультиплікаційними героями.

oksy

Залиште коментар