Казка про чарівний світ дитячих мрій

«Лускунчик» – один із найпопулярніших у світі балетів, який у багатьох країнах став частиною новорічно-різдвяного ритуалу. Дивовижна казка про чарівний світ дитячих мрій у передсвяткові дні завітала до маленьких лучан. Незабутні відчуття краси і свята соціально-незахищеним діткам дарували вихованці студії класичного танцю “Жизель” спільно зі зразковим ансамблем бального танцю  Луцької ЗОШ №11 «Лілея».

Створити новорічний настрій та казкову атмосферу юним артистам допоміг Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». В рамках програми «Культура і духовність» Фонд придбав спецефекти, необхідні для постановки вистави.

Місяці тренувань, репетицій і ось результат – феєрична прем’єра балетного спектаклю.

  • Наші хлопчики виступили в ролі принців, а вихованці старшої групи зіграли батьків, – розповідає Аліна Панасевич, керівник ансамблю «Лілея». – Готувалися довго, адже вистава має дуже багато сцен, задіяні дітки різного віку. Спеціально під кожен характер шили костюми.

Аліна Панасевич відмітила: для дітей це новий досвід. Адже вони танцюристи, а в цій виставі потрібно володіти мімікою. Та з завданням юні актори справилися на відмінно.

 

 

 

 

oksy

Залиште коментар