У Ковелі відбувся Турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті Заслуженого тренера Петра Стуса

Восьмий рік поспіль у залі Ковельської комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича проходив всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті заслуженого тренера України Петра Федоровича Стуса. Цього року участь у спортивному заході взяли команди чи не з усіх регіонів України. Також позмагатися за статус найсильніших приїхали спортсмени з сусідньої Білорусі. Турнір відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Петро Стус – початківець вільної боротьби не лише на Ковельщині, а й на Волині. Серед його вихованців чемпіони Радянського Союзу та України, кандидати в майстри спорту, майстри спорту. Турнір пам’яті Петра Стуса проводиться щорічно, починаючи з 2010 року.

Син Петра Стуса Олег Стус, який продовжив справу батька відзначив, що з кожним роком турнір набирає все більших масштабів.

  • З кожним роком підвищується і рівень підготовки спортсменів. Серед цьогорічних учасників – 4 чемпіонки Європи, 2 призерки світу, чемпіони України в своїх вікових категоріях, – підкреслив тренер з вільної боротьби Олег Стус.

Координатор програми Фонду «Волинь спортивна» Олексій Сорокун передав вітання від засновника Фонду Ігоря Палиці та побажав учасникам турніру впевнених перемог і нових вершин у спорті.

Олексій Сорокун зазначив, що це не перша співпраця з спортивним активом міста Ковеля. На початку 2017 року Фонд подарував вихованцям двох ковельських ДЮСШ спортивний інвентар та обладнання. Також другий рік поспіль найкращі спортсмени ДЮСШ отримують щомісячну стипендію Фонду. 

 

oksy

Залиште коментар