Кічкарівка запрошує на День кварталу!

Не вгамувалися ще емоції від святкування Дня кварталу Привокзального мікрорайону, як жителі Кічкарівки гукають гостей до себе. 23 вересня на території школи №13 (вул. Чернишевського, 29) відбудеться свято – Дня кварталу.  Насичена програма передбачає цікавинки як для дітей, так і дорослих. Початок о 12:00.

Захід організовує  та фінансує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». До святкового дійства долучається громадська організація «Волинський актив молоді», депутат Волинської обласної ради Сергій Леонтьєв, депутат Луцької міської ради Сергій Шкода, депутат Луцької міської ради, засновник волонтерського центру «Серце Патріота» Сергій Балицький, гіпермаркет будівельних матеріалів «Нова Лінія», магазин комп’ютерної техніки Iсitу.

Танцюватимуть, співатимуть та розважатимуть присутніх дитячі колективи загальноосвітніх шкіл Луцька, музичної школи №1 імені Фридерика Шопена,  Творча студія Наталії Журавльової, танцювально-вокальний колектив «Дрейл».

Привітає гостей з Днем кварталу Народний  артист України Василь Чепелюк та  фольклорний гурт «Браво».

Хедлайнер свята – кавер-гурт «100 хвилин».

Для найменших жителів мікрорайону – творчі майстер-класи з ліпки глиною, сіноплетіння, технік образотворчого мистецтва, бульбашкове шоу та інші цікаві розваги.

 І це ще не все: на спортивній арені відбуватимуться змагання з міні-футболу серед школярів та працюватиме зона дитячої легкої атлетики. А вихованці СК «Герць» продемонструють справжній бойовий гопак.

Кульмінаційною миттю стане розіграш цінних подарунків, серед яких: велосипед, планшет, смартфон, електричний бойлер, фритюрниця, пароварка та інші цінні подарунки. А ще присутні смакуватимуть справжнім козацьким кулешем та різноманітними смаколиками.

На завершення свята – запальна дискотека.

Буде яскраво,  цікаво, жваво і по-родинному. Не пропустіть!

 

tilkyrazom

Залиште коментар