Подарунок для спортсменів – тенісний стіл

Фестиваль спорту – традиційний захід, що його в різних мікрорайонах Луцька  організовує КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради». Нещодавно спортивне свято відбулося на території шахово-шашкового приміщення «Біла тура», що в Луцьку, на вулиці Будівельників, 11. Крім традиційних шахів та шашок,  дорослі й юні любителі спорту грали в настільний теніс. Це стало можливим завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який встановив тенісний стіл у дворі «Білої тури».

  • Ми давно мріяли про тенісний стіл у нашому дворі. В нас щодня проводить дозвілля молодь. Тепер у перерві між шахово-шашковими турами гравці  зможуть розім’ятися, граючи теніс. Таке поєднання дуже корисне,  – каже провідний професіонал Ольга Проскоровська.

Суддя з настільного тенісу, керівник спортивного закладу «Атлет»  Володимир Наумук зазначає: теніс зараз користується попитом як серед  дорослих, так і серед дітей.

  • Теніс неабияк впливає на розвиток та здоров’я дітей. Розвиває концентрацію, увагу, швидкість, координацію, ігрове мислення. Лікарі рекомендують грати в пінг-понг дітям та дорослим у яких проблеми із зором. Адже завдяки цьому тренуються м’язи очей, – додає Володимир Наумук.

Проект Фонду «Тенісний стіл у ваш двір» діє упродовж двох років. Торік в рамках проекту було облаштовано 18 столів для гри в пінг-понг. Цьогоріч установлено ще 10 таких столів на прибудинкових територіях міських багатоповерхівок.

 

Оксана

Залиште коментар