Кікбоксери з Луцька — чемпіони світу

Лучани, які виступали на Чемпіонаті світу з кікбоксингу за підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» привезли з італійського міста Маріна-ді-Каррара 5 нагород. Змагання тривали з 28 жовтня до 2 листопада.

Анатолій Кобель, старший тренер ДЮСШ №1 з кікбоксингу, виконавчий директор Волинської обласної федерації кікбоксингу розповів: «Цього року на Чемпіонаті було представлено 32 світових федерацій(минулого року таких було 8). На теренах України є федерації WTKA, IAKSA, WKA, які брали участь у цьому об’єднаному чемпіонаті. Тому в деяких вагових категоріях Україна була представлена 2-ма спортсменами. Волиняни були представлені в легких технічних категоріях. Ми виступали в К1- лайті, лайт-контакт, лоу-лайт контакт. В К-1 лайті Дмитро Кобель здобув 1-ше місце, в лоу-лайті був другим та третє місце в лайт-контакті в категорії до 74 кг. Іван Швайко в категорії «94+» виборов 2 срібних медалі: у лоу-лайті та латй-контакті.

Сьогодні спорт тримається тільки на фанатизмі і ентузіазмі тренерів і спортсменів. Нам постійно і систематично допомагає благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», велику підтримку відчуваємо від почесного президента федерації Ігоря Корольчука та віце-президента Юрія Ребрини, президента Ігоря Коцана. Оскільки це не олімпійський вид спорту, то від держави ми не маємо фінансування. Заохоченням для хлопців є те, що Дмитро виконав норми Майстра спорту міжнародного класу. Івану, сподіваємося, дадуть Залуженого майстра спорту України. Якби не фонд, я не знаю, чи ми змогли б поїхати».

Поділилися враженнями від змагань і спортсмени. За словами Івана Швайка, для перемоги потрібно наполегливо працювати щодня: «Враження від змагань позитивні. Гарне місто. Поки доїхали, побачили 6 країн. Політична ситуація допомагала боротися, особливо з росіянами. У параді перед Чемпіонатом ми були перед росіянами, співали гімн України Для перемоги потрібне хороше харчування, йти на тренування кожен день, як на роботу. Якщо в кікбоксингу легше, то в боксі складніше». Найважчим для Івана виявився перший бій, адже він майже не мав перерви після дороги, а це приблизно 2000 км. До жінок у боксі і кікбоксингу боксер ставиться негативно. Вважає, що жінка повинна нести кохання.

Натомість, Дмитро Кобель займається кікбоксингом з кінця 10-ого класу і тренує жіночу команду.

«Найважчим у Чемпіонаті для мене був четвертий бій підряд. Відкрилось друге дихання. Коли ти боксуєш, відпочив хвилин 15 і знову – це складно. На Чемпіонаті система така,  що по одній вазі проводять усі поєдинки. Були професійні судді, враження від змагань дуже позитивні», –  розповів Дмитро.

У планах спортсменів – участь у Чемпіонаті Європи, який відбудеться у квітні.

Redaktor

Залиште коментар