«Коли є розуміння та співпраця – значно легше досягнути бажаного»

Чотири місяці тому Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» відкрив представництва у всіх районних центрах Волинської області. За цей короткий проміжок часу, в рамках проекту Фонду «Ініціативні громади», вдалося реалізувати чимало проектів та ідей. Днями, на умовах співфінансування, Фонд разом з громадою втілив у життя ще одину ініціативу.

Дошкільний навчальний заклад «Казка», що у селі Колоні Іваничівського району, відвідують близько 40 дітей. Щоб підвищити ефективність навчально-виховного процесу, ініціативна група, яка складалася з працівників садочка та батьків, розробила проект «Комп’ютер і дошкільник». Фонд підтримав ініціативу громади. Нещодавно дитсадок отримав нову оргтехніку: комп’ютер, монітор та принтер.dsc_3235

«Ми дуже задоволені роботою громади, – зазначає керівник іваничівського представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Петро Кислий. – Батьки активно долучилися до співфінансування, адже знали про важливість реалізації проекту».

Завідуюча садочком Зоя Шевчук зазначила, що станом на сьогодні комп’ютерна техніка є необхідністю для ефективної роботи. Вона висловила слова вдячності та сподівання на подальшу співпрацю з Фондом.

«У наш час важко отримати кошти від держави, а коли є розуміння та співпраця – значно легше досягнути бажаного», – додала Зоя Федорівна.

Найбільше раділи новому комп’ютеру діти, які з задоволенням переглядали улюблений мультфільм на новому обладнанні.

dsc_3238

 

oksy

Залиште коментар