Колядки та щедрівки у подарунок Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”

Вже стало доброю традиції, що з року в рік, під час новорічно-різдвяних свят, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» вітають колядники. Не став винятком і 2018 рік. У ці дні в офісі Фонду лунали як стародавні українські колядки та щедрівки, так і всім відомі різдвяні твори.

Одними з перших працівників Фонду вітав хор церкви Святої Марії-Магдалини. Жіночий колектив професійно виконав кілька колядок, а потім разом із працівниками Фонду, заспівали «Нова радість стала». Настоятель храму отець Олександр побажав усім здоров’я, миру та Божої благодаті.

Хор «Джерела Волині» підготував колядки та щедрівки, які передавали з покоління в покоління їхні наставники. Неповторні піснеспіви ветерани виконували під супровід баяну та дзвіночків. Слідом за цими віншувальниками завітали юні колядники ГО «Даун синдром». Особливі діти старанно колядували та вітали працівників Фонду щирими словами.

Народний аматорський чоловічий хор ветеранів війни та праці «Подвиг» також привітав Фонд зі святами. Голова Волинського обласного осередку Всеукраїнської чорнобильської спілки інвалідів МВС України Анатолій Лучко подякував Фонду за постійну підтримку організації та подарував на пам’ять зірку, аби вона сяяла й випромінювала добро й милосердя.

Традиційними гостями в різдвяні свята стали й учасники хору «Неспокійні серця», які подарували Фонду цілий віночок народних колядок. Гарного настрою працівникам Фонду додав виступ народна аматорська хорова капела «Посвіт» та громадської організації «Холмщина». Згідно з багатолітніми традиціями, усі бажали миру, злагоди, щастя, радості, усіляких гараздів. А отець Степан, по закінченні виступу хористів «Холмщини», засіяв присутніх зерном, на щедрі здобутки, добро та здоров’я.

«Дуже приємно, що наша Україна має своє коріння. Коляда, переходячи з покоління в покоління, є отим чистим джерелом, яке наповняє людські серця щедрістю і добротою, тим самим наближаючи їх до Бога. Дякуємо кожному колективу за те, що з року в рік приходять до нас сповіщати Добру Новину про народження Христа», – зазначила перший заступник голови правління Фонду Лариса Тарасюк.

Кожен колектив, який у різдвяні свята завітав у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», привітали його працівники. Разом співали колядки та розділили  радість Різдва. Нехай кожен піснеспів, кожне побажання, яке пролунало з уст колядників, принесе мир, спокій, щастя, здоров’я, кожному дому.

oksy

Залиште коментар