Школа, де панує творчість

Школа в селі Соловичах Турійського району – не лише частина інфраструктури, а й центр організації дозвілля молоді. На шкільні святкові та виховні заходи збираються жителі не тільки з Соловичів, а й із навколишніх сіл. Новорічні ранки, випускні вечори, зустрічі з відомими та цікавими односельцями – цей список можна продовжувати й продовжувати, адже у Соловичівській школі навчаються талановиті й творчі учні, які радо демонструють свої здібності гостям. Славиться навчальний заклад своїми здобутками на районних і обласних конкурсах художньої самодіяльності.

Аби музика була якіснішою і звучала гучніше, батьки та педагоги, які дбають про всебічний розвиток дітей, написали проект щодо придбання сучасного звукового обладнання. Реалізовували його спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». На умовах співфінансування вдалося придбати мікшерний пульт, мікрофони, колонки.

– Шкільне життя – це не тільки навчання, а й позаурочний час. Наші діти дуже талановиті. Тому ми комбінуємо навчання зі спортивними та творчими заняттями. У школі діє студія «Поліське золото», де учні виготовляють вироби з соломи, функціонує секція дзюдо, працює вокальний гурток. У нас часто відбуваються різні спортивні змагання, конкурси, свята. Для таких заходів потрібне відповідне музичне обладнання. Раніше ми позичали апаратуру в будинку культури, проте хотілося мати своє. Тож зібралися, провели збори, визначили ініціативну групу. Так розпочалася співпраця з Фондом. Шукали сучасну якісну апаратуру, ретельно підбирали техніку. Тому результатом дуже задоволені, – розповів директор школи Олександр Поліщук.

Омріяне обладнання використовують на повну. Перше свято, що його проводили з використанням нової апаратури, – козацькі забави. Педагоги кажуть: хоч дійство відбувалося в спортзалі, звук був якісним.

– Гарне звучання виховує у дітей естетичне сприйняття, культуру, – переконана вчитель молодших класів Надія Остап’юк. – Дуже добре, що проект передбачає співпрацю з батьками. Це залучає їх до шкільного життя, не дозволяє стояти осторонь проблем школи. У нас вийшов колективний проект, який спрямований на те, щоб виховати в дітей небайдужість до всього, що відбувається в школі, країні, селі, світі.

Голова Турійської районної парторганізації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Сергій Власюк відмітив небайдужість педагогів та батьків і привітав шкільний колектив із завершенням проекту:

– Знаю, що ваша школа славиться талантами, думаю, що це обладнання допоможе вам розвиватися, проводити гарні заходи та вигравати нові конкурси. Впевнений: ваша громада не буде зупинятися і ви реалізуєте ще не один проект.

oksy

Залиште коментар