Комплексна програма підтримки — для учасників АТО та їх сімей

Комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та їхніх сімей в Луцьку затвердили під час чергової сесії Луцької міської ради 27 серпня.

Програма має три частини. По-перше, це надання пільг на сплату за користування житлом, друга частина – соціально-гуманітарна допомога (соціальний супровід учасникам бойових дій АТО, санітарно-курортне лікування, психологічна реабілітація, соціальний супровід сімей учасників АТО). Також програма передбачає посилення просвітницької роботи щодо патріотичного виховання та донесення до широкого загалу важливості роботи, яку виконують військові на Сході. Третя частина програми – матеріально-технічна допомога підрозділам, які беруть участь в АТО (витрати, пов’язані з матеріально-технічним забезпеченням учасників АТО та транспортні витрати).

Програму, що постала як підсумок роботи із членами родин військових, які беруть участь в АТО, презентувала колегам голова депутатської групи «Новий Луцьк», заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич.

«Ми провели консультації з більше 150 родинами військових, які перебувають у зоні АТО. Їх потреби не обмежуються фінансовими і матеріальними проблемами. Найперше йдеться про психологічну реабілітацію, медичну допомогу і допомогу дітям», — зазначила Ірина Констанкевич.

Реалізація Програми триватиме до завершення АТО, згодом, сподіваються депутати, держава законодавчо закріпить пільги військовим.

Redaktor

Залиште коментар