Спортивні містечка – для луцьких дошкільнят

Луцькі дошкільнята мають змогу гратися і розвиватися за допомогою рухливих ігор на спортивних майданчиках, облаштованих благодійним фондом «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». Свято відкриття відбулося відразу у двох ДНЗ №13 та №14 сьогодні, 4 вересня.

«Коли ми облаштували перші 5 міні-футбольних полів у школах, зрозуміли, що є ще багато дітей, неохоплених заняттями фізкультурою. Тому ми почали встановлення дворових майданчиків. Проте, до нас звернулися з проханням облаштувати місця для занять фізкультурою та рухливими іграми для найменших, дошкільнят. У цьому році таких спортивних майданчиків встановлено п’ять – у ДНЗ №№ 13, 14, 4, 12, 39. У здоров’ї і радості наших дітей – щасливе майбутнє», — коментує заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич.

Своєю чергою, завідувач ДНЗ №13 Ірина Кусик розповіла: «Нам дуже приємно, що у нас відкривається сьогодні справжнє спортивне містечко. Кожен дошкільний навчальний заклад має свій напрямок роботи, наш — спортивно-оздоровчий. Ми мали спортивну залу та басейн, але обладнання, якого вимагають програма і державні стандарти, у дворі в нас взагалі не було – це лабіринт, рукохід, колода, місток, турнік, ворота для футболу, баскетбольні кільця. Дітки не розуміють дорослих проблем, вони хочуть гратися, сміятися й радіти. Тому — щирі слова подяки благодійному «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк» в особі засновника фонду Ігоря Палиці, заступника голови правління Ірини Мирославівни Констанкевич».

Малюки подякували благодійникам словами: «Від усіх-усіх подяку ми висловлюємо вам, ви створили справжнє свято всім спортсменам-малюкам».

Олена Андрієнко, мама п’ятирічної Вероніки, яка відвідує ДНЗ №13, сказала: «Мені дуже приємно, що є люди, які думають про наше майбутнє, про наших діток. Діткам подобається розвиватися фізично, вони задоволені садочком. Тим паче, наш садочок має напрямок фізичного розвитку. Тому ми дуже вдячні благодійному фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» за те, що нас підтримує. Хоч Ігор Петрович вже опікується Одеською областю, працівники фонду продовжують допомагати».

Завідувач ДНЗ №14 Ольга Демчук розповіла, що Ірина Констанкевич як депутат округу №5 у Луцьку добре знайома з проблемами їхнього садочка: «Нашому садочку минуло 30 років, обладнання було застаріле. Це вагома допомога для нас, наших діток, їхнього розвитку. Хочу висловити велику подяку благодійному фонду в особі Ігоря Петровича Палиці, Ірини Мирославівни Констанкевич, усіх працівників фонду».

«Ми дуже хочемо, щоб ви посміхалися, раділи і не знали, що таке неспокій, що таке війна. Щасливе дитинство – основа успішного життя. Бережіть подароване вам сьогодні, адже наступного року на майданчиках будуть гратися менші діти. Отримуйте задоволення від кожного дня, проведеного у садочку, і ростіть справжніми патріотами і нашого міста, і нашої України. Слава Україні!» – привітала дошкільнят ДНЗ №14 Ірина Констанкевич.

Redaktor

1 коментар

    • Галина

      пропозиція крім створення дитячих майданчиків у дитячих навчальних закладах в ясельних і молодших групах поставити веб-камери щоб батьки через інтернет мали змогу подивитися як поводять себе дітки в цих групах, чи за дітками добре доглядають, щоб можна було розібратися чи дитині важко в новому оточені а можливо вихователям потрібно підвищити кваліфікацію.

      reply

Залиште коментар