Кубок Фонду – для найкращих футболістів. ФОТО

Будівництво міні-футбольних полів зі штучним покриттям у луцьких школах Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» розпочав ще у 2013 році. За цей час таке поле отримав двадцять один навчальний заклад міста. Таким досягненням не може похвалитися жоден обласний центр України.

З початком весни на міні-футбольних полях вирує справжнє спортивне життя. Тут проводять уроки фізкультури, юні спортсмени тренуються, відпочивають. По-особливому атмосферно було впродовж 15-17 квітня. В ці дні учні луцьких шкіл змагалися за Кубок Фонду з міні-футболу серед учнів 8-9 класів.

  • На цих полях народжуються майбутні зірки чемпіонатів світу та України, – констатує представник Фонду Дмитро Піддубний. – Спортивні проекти – в пріоритеті роботи Фонду. Ми робимо акцент на молодому поколінні, адже за ними майбутнє нашої країни. Саме тому в 2018 році ми започаткували Кубок Фонду з міні-футболу. Дуже приємно, що ці змагання не лиши прижилися, а й користуються популярністю серед школярів.

Участь у змаганнях взяли 22 навчальних заклади Луцька. Фінальну частину з гостинністю прийняла школа №19. Саме тут розгорнулася запекла боротьба за перемогу. 

  • Футбол важка гра. Тут важлива присутність командного духу, – ділиться досвідом учень ЗОШ №23 Тимофій Сметюх.  – Ми дуже старалися вийти у фінал. Нам це вдалося. Хоча було не легко, адже серед суперників – багато хлопців, які грають у ФК «Волинь».
  • Ми грали 6 ігор. Найважче було в півфіналі змагатися з НВК №26. Ми зіграли з ними в нічию з рахунком 0:0. Завдяки серії пенальті вийшли у фінал, – не стримує емоцій учень гімназії №14 Володимир Самрук.

За підсумками змагань 1 місце здобули учні ЗОШ №23, 2 місце – гімназії №14, 3 місце – ЗОШ №3, номінація «За волю до перемоги» дісталася учням НВК №26. Традиційно, ніхто з команд-учасників не лишився без подарунків. Усі школи отримали футбольні м’ячі з логотипом Фонду, фіналісти – медалі та комплект сітки для воріт, а чемпіони заслужено повезли у свою школу головний подарунок – Кубок Фонду.

tilkyrazom

Залиште коментар