Юні волейболісти з Луцька – одні з найкращих в Україні

Не стояти на місці, працювати над собою, розвиватися, вдосконалюватися – кредо юних волейболістів луцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1. Наполегливі тренування приносять відповідний результат. Днями спортсмени повернулися зі срібними нагородами з чемпіонату України “Дитяча ліга” з волейболу серед юнаків 2005 року народження. Участь «Дитячій лізі» луцька команда приймає другий рік поспіль. Торік волейболісти вибороли третє місце. Цього року піднялися на сходинку вище.             

–  Важко взагалі завоювати медаль, а ще важче втримати цей результат.  Лише через працю можна чогось досягнути, – переконаний старший тренер відділення волейболу КДЮСША №1 м. Луцька Ігор Кравчук. –  Цей чемпіонат відбувався в 4 тури. Участь у ньому взяли 7 команд. Упродовж всього чемпіонату наша команда йшла другою-третьою. Ми єдині в цьому сезоні кому вдалося перемогти чемпіонів – команду з Первомайська. Але за правилами гри всі очки зводяться. У них був відрив, який забезпечив їм чемпіонство.

Павло Городюк і Тарас Панасович – друзі на волейбольному майданчику  та в житті. Цілком імовірно, що хлопці будуть колегами в майбутньому, адже обоє  планують стати професійними волейболістами й грати за провідні команди країни, а то й світу.

–  Було доволі важко. Ми поступово йшли до цього результату – посилено тренувалися упродовж року, викладалися на повну. Завдяки цьому й перемогли,  –  ділиться враженнями Павло.

Тарас – капітан команди. Волейболом займається 5 років. Хлопець каже: важливо, щоб на майданчику був присутній командний дух та згуртованість. Хлопці результатом задоволені, але тренувань не припиняють. Адже тепер мають мету – наступного року завоювати на чемпіонаті перше місце.

Найбільша нагорода для дітей – участь у цих змаганнях. Запорукою нашого успіху є підтримка Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Оскільки поїздка на змагання – це неабиякі затрати. І торік, і цього року ми змогли взяти участь в «Дитячій лізі» завдяки фінансової підтримки Фонду, –  зауважує Ігор Кравчук.

Представник Фонду Дмитро Піддубний зазначив, що юних волейболістів Фонд підтримує четвертий рік. Зокрема, для участі юнацької волейбольної команди в чемпіонаті «Дитяча ліга» сезону 2018-2019 рр. Фонд виділив 40 тис. грн. Крім цього, за свої старання спортсмени отримали сувенірні подарунки від Фону та фірмовий волейбольний м’яч з логотипом Фонду.

tilkyrazom

Залиште коментар