Любешівська райлікарня отримала захисний одяг, маски та засоби дезінфекції

Захисні комбінезони та окуляри, медичні халати, маски, респіратори, засоби дезінфекції, термометр безконтактний, пульсоксиметр та інші вироби медичного призначення — загалом на суму понад 185 тисяч гривень, — все це у партії допомоги, яку передали Любешівській центральній районній лікарні для протидії та боротьби з коронавірусом.

Як розповіла народна депутатка Ірина Констанкевич, такі необхідні речі для лікарні централізовано закуплено Волинською обласною клінічною лікарнею за кошти Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” та кошти обласного бюджету.

Подолати коронавірус: Фонд Ігоря Палиці допоміг лучанам і медзакладам на понад 13 мільйонів

“Ми повинні зробити все можливе, аби підтримати наші лікарні, медиків у районах, які сьогодні на передовій у боротьбі з Covid-19. На жаль, центральна влада не надто поспішає із розв’язанням питання забезпечення медиків хоча б елементарними засобами захисту. Як наслідок, статистика щодо інфікування лікарів, медперсоналу зростає щодня. Тільки на Волині понад 30 % хворих — з числа медиків. Хоча наша область одна з перших самостійно розпочала впроваджувати заходи, спрямовані на протидію недузі, і  надавати допомогу медзакладам. Висловлюю вдячність керівнику Волинської обласної клінічної лікарні Олександру Дударю за оперативну організацію роботи щодо підтримки лікарень у районах”, – написала Ірина Констанкевич у Facebook.

Нагадаємо, що засоби захисту, медикаменти, товари медичного призначення ще раніше отримали три районні лікарні 23 округу — Камінь-Каширська, Маневицька та Ківерцівська. На підтримку медзакладів Волині з Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” виділено 20 мільйонів, з обласного бюджету передбачили — 60 мільйонів гривень.

tilkyrazom

Залиште коментар