Малярство, наповнене теплом і ніжністю

В Арт-галереї  Центрального універмагу Луцька чергова імпреза. До уваги любителів мистецтва представлена  персональна виставка волинської художниці Юлії Гетьман. Експозиція картин відбувається за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Роботи  Юлії Гетьман наповнені власними почуттями та переживаннями. У кожне полотно авторка вклала часточку своєї душі. Мисткиня каже: кожна картина, ніби ілюстрація до певного періоду чи події у її житті.

Про свої роботи художниця розповідає хоч і скромно та з запалом в очах. Адже малярство – це не лише робота, а й життя.

  • Я залишаю в картині трішки загадки. Щоб людина, прочитавши назву роботи подумала, додала свого. Це, ніби така співпраця з глядачем, – каже мисткиня.

На виставці представлені 45 картин. Це ті твори,  що  залишилися в авторки, не пішли подорожувати по світу. Експонуються роботи написані в різний період, починаючи з 2008 року. Певний слід у творчості  Юлії Гетьман залишили й події Майдану та війни, яку  зараз переживає Україна.

Привітати художницю прийшли друзі, знайомі, а також, найрідніші люди – син, чоловік і тато. Саме завдяки батькові, теж художнику, Юлія у ранньому дитинстві взяла в руки пензлик. Відтоді малярство стало найулюбленішою справою мисткині.
Ці роботи надихають людей на добро, на любов, спонукають боротися зі злом, – оцінює картини доньки Анатолій Гетьман.

В’ячеслав Шмельов, чоловік художниці, відмітив, що сучасна зала Арт-галереї, хороше освітлення роблять картини Юлії ще більш ефектними.

  • Були моменти коли Юля прагнула до натуральності. В певні періоди її роботи були більш композиційними і настроєвими. Тому ця зала доповнює її бачення. Я переконаний, що кожен, в певній якійсь роботі, знайде для себе щось таке, що надихатиме. Адже кожна картина має свій дух. Можливо десь він завуальований, але він є, – резюмував В’ячеслав Шмельов.
  • У луцьку, попри те, що це обласний центр, мінімум майданчиків де могли б зібратися поціновувачі мистецтва. В Арт-галереї експозиціонувати свої роботи мають можливість як молоді, так і відомі митці. Виставка Юлії Гетьман – це ще одна нагода кожному лучанину та гостю нашого міста подивитися на те, які талановиті люди живуть на Волині, – відзначив заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест Маховський.Експозиція картин Юлії Гетьман триватиме два місяці. Упродовж цього часу в Арт-галереї відбудеться серія майстер-класів для діток. Запрошуємо всіх охочих насолодитися мистецтвом волинської художниці щоденно з 9.30 до 21.00.
  • Записати дітей на тематичні майстер-класи можна за телефонами: 099-954-26-70, 050-558-65-63.

oksy

Залиште коментар