МАЛИЙ ПОРСЬК: В ДАРУНОК ДІТЯМ – НОВИЙ МАДАНЧИК

У селі Малий Порськ, що входить до Голобської об’єднаної громади за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» обладнали новий дитячий майданчик. На урочисте відкриття завітали укропівці – депутат Волинської обласної ради Олександр Омельчук, а також депутати Ковельської міської ради Ігор Пініс та Галина Стасюк, –повідомляє прес-служба УКРОПу
Новенький дитячий майданчик встановили поблизу місцевої школи. До слова, приміщення ЗОШ І ст. села Малий Порськ одне із найстаріших у Ковельському районі, а навчальний заклад відвідує усього 17 учнів. Попри це жителі села, а їх усього 280, докладають неабияких зусиль, аби їхнє село не зникло із мапи України. За словами, депутата Ковельської міської ради Ігоря Пініса громада села звернулася до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», бо свідома того, що саме може врятувати село.
«Коли у селі закриють школу та ФАП, то село фактично перестає існувати. Розуміють це і жителі Малого Порська. Саме тому люди намагаються зробити усе можливе для того, щоб місцеву школу не закрили, щоб діткам було де розважитися і відпочити. Такі ініціативи потрібно підтримувати, сприяти тому, щоб села ставали успішнішими та багатшими, щоб там народжувалися та зростали дітки. Вірю, що разом вдасться досягнути бажаного», – зазначив депутат.
Ще до презентації проекту стало цілком очевидно – на цей проект у селі чекали з нетерпінням. Особливо найменші жителі, які щиро тішилися новому майданчику. Депутат Волинської обласної ради Олександр Омельчук висловив сподівання, що громада села не зупиниться на досягнутому й надалі розвиватиме своє село. 
«Проекти, що сприяють розвитку дітей ніколи не залишаються без уваги Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і депутатів-укропівців. Я переконаний, що нині перед нами стоїть завдання забезпечити дітей, які проживають у сільській місцевості усім необхідним для гармонійного розвиту. Звісно, проблемних питань накопичилося дуже багато, однак поступово, навіть «малими кроками» їх вдасться вирішити. Головне – це бажання людей змінити своє життя, подбати про майбутнє своїх дітей, створити для умови для комфортного та змістовного відпочинку дітвори. Вірю, що гарний початок співпраці громади села Малий Порськ, Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та депутатів-укропівців уже покладено», – підсумував Олександр Омельчук.

oksy

Залиште коментар