В ДАРУНОК ШКОЛЯРАМ – РОБОТОТЕХНІКА, НОУТБУКИ І ПРОЕКТОР

Учні Куснищанської школи Любомльської ОТГ отримали на свято останнього дзвоника набір робототехніки. Втілити мрію юних винахідників вдалося за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Розділити радість свята та привітати учнів до навчального закладу прибув заступник Любомльського міського голови, керівник районної організації політичної партії «УКРОП» Микола Оніщук, – повідомляє прес-служба УКРОПу.
За словами заступника директора Лариси Зінчук, набір робототехніки використовуватимуть під час занять в однойменному гуртку. До слова, Куснищанська школа єдина в Любомльській ОТГ, де діє гурток робототехніки.
«Ми, укропівці, націлені на те, щоб забезпечити дітям, які навчаються у сільських школах гідні умови навчання та відпочинку. Одним із кроків до цього є реалізація проектів із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Для реалізації проекту потрібне лише бажання змін та готовність працювати. Я переконаний, що пасивні громади просто забирають у власних дітей можливість стати конкурентоздатними вступниками після завершення школи. На жаль, між більшістю міських шкіл і сільськими пролягла величезна прірва, а страждають від цього насамперед діти», – зазначив Микола Оніщук.
Крім цього, Микола Оніщук завітав на святкову лінійку до Олеської школи Вишнівської ОТГ. На свято до 127 учнів школи з порожніми руками не йшли. В дарунок діти отримали два ноутбуки та проектор придбані за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
«Сподіваюся, ця техніка стане гарним підсиленням матеріально-технічної бази школи, і сприятиме розвитку її учнів, – зазначив Микола Оніщук. – Ми й надалі робитимемо все, аби наші діти мали умови для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку».

Оксана

Залиште коментар