Медичне обладнання для сільських ФАПів

Представники Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» передали двом ФАПам в Ківерцівському районі подарунки. 
«Дізнавшись про те, що Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» допомає тим, хто цього потребує, я вирішила також звернутися по допомогу, – розповідає завідувач ФАПу у селі Берестяне Оксана Охоча. – Річ у тім, що нам потрібно оновити матеріально-технічну базу, яка давно застаріла. А передусім потрібен був новий опромінювач бактерицидний «Сонечко», бо старий апарат випущений майже 40 років тому. Село у нас велике, є багато маленьких діток. Зараз холодна пора року, тож чимало діток і дорослих потерпають від риніту, ангіни, отиту. Відтак, ультрафіолетове опромінення цим апаратом вкрай необхідне для їх швидкого одужання. Раніше хворі змушені були їздити на ці процедури у Цуманську або Ківерцівську районну лікарню. Тепер, завдяки Фонду, у нашому ФАПі є цей апарат. Також представники Фонду подарували нам тонометр, цифровий термометр та ваги для немовлят».
Вагам найбільше зраділи батьки немовлят. Адже тепер вони мають змогу зважити у ФАПі свою крихітку та дізнатися скільки вона важить, чи розвивається належним чином. 
Ще один подарунок – медичну кушетку відвезли у ФАП села Гор’янівка.

Загалом, за словами представника Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” Ольги Матвійчук, завідувачі майже 40 ФАПів Ківерцівського району зверталися у Фонд з проханням придбати необхідне медичне обладнання.  Фонд їх підтримував. Були придбані маніпуляційні столики, ростоміри, тонометри, глюкометри, електронні термометри, інгалятори. А працівниками ФАПу села Суськ, яким часто доводиться їздити до хворих у сусіднє село, придбали велосипед. 

tilkyrazom

Залиште коментар