В Горохівській гімназії – нове обладнання

Завдяки проекту, що його реалізували у Горохівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», у навчальних класах встановили 3 телевізори, а також придбали ноутбук.

На презентацію проекту прибув радник голови Волинської обласної ради, очільник фракції УКРОП у Волиньраді Вячеслав Рубльов.
За словами мами другокласника, голови батьківського комітету школи Тетяни Макарчук, використання телевізора на уроках значно урізноманітнює процес навчання.
«Уроки стали набагато цікавішим та сучаснішими і школярі з задоволенням вивчають предмети. Ми віримо, що наші діти знатимуть набагато більше завдяки новим технологіям, – каже мама. – Дякуємо Фонду за те, що допоміг втілити цей проект у нашому класі».
Втілити задум щодо осучаснення процесу навчання змогли на умовах співфінансування громади – батьків, педагогів та Фонду.
«Цей проект – колективна творча справа . Коли розумієш, що за наш заклад турбуються, що є люди, які допомагають, хочеться працювати. Я щиро вдячний за допомогу Фонду та Вячеславу Рубльову, – каже директор гімназії Володимир Зінчук. – Нам приємно, що ми використовуємо в навчанні ту техніку, що її нам подарував Фонд, що наші діти їздять в «Артек-Буковель». Це стимулює їх до навчання. Я пишаюся тим, що саме з нашої гімназії на відпочинок поїхало найбільше учнів – 13 дітей. Думаю, що якби така гарна співпраця була у всіх сферах діяльності, то було б набагато краще жити».
Директор додає: в гімназії потрібно зробити утеплення школи. Щоправда, на це потрібні величезні кошти – сума згідно кошторису, який складали на початку 2016 року, становила близько 1, 5 млн грн. За два роки ціна утеплення виросла майже в два рази. Також на часі питання ремонту спортивного залу, бо весь час його латали своїми силами. Вячеслав Рубльов каже: якщо в закладі порахують, скільки потрібно коштів на ремонт спортзалу, то і депутатський корпус і голова обласної ради Ігор Палиця погодяться аби з обласного бюджету виділити кошти. 
«Активність ваших педагогів і батьків стимулює нас, депутатів обласної ради, та Фонд активно співпрацювати із вами і втілювати спільні проекти, – каже Вячеслав Рубльов. – Вірю в те, що завдяки цьому, ваші діти показуватимуть кращі результати в навчанні і будуть конкурентоспроможними в подальшому житті. Ви приклад для них, бо дивлячись на вас, вони вчаться йти до мети».
Нагадаємо, проект, що його втілили у гімназії спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» уже другий. Раніше для потреб освітнього закладу придбали акустичну систему, а під час свята Останнього дзвоника  
Фонд подарував  ноутбук.

tilkyrazom

Залиште коментар