ЖИТЕЛІ БОРОВОГО ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРШИЙ ДЕНЬ СЕЛА

У селі Борове, яке наприкінці 2017 року увійшло до Рівненської ОТГ, вперше відзначали День села. Програма святкувань передбачала спільну молитву, експозицію вишиванок, виступи місцевих аматорських гуртів та спортивні змагання. За сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» тут організували розваги для дітей.
Для жителів та гостей села організатори заходу підготували концертну програму. На свято завітали чи не усі мешканці села, а їх там майже 300 осіб. Діти тішилися численним розвагам та аніматорам, а старожили співали пісень. За їхніми словами, такого свята у краї вже давно не було. І додають: якщо люди знову починають співати, то у душах відновлюється надія на щасливе майбутнє. 
З вітальним словом до боровичан звернулася і представниця політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Лариса Солом’янюк.
«Свято Дня села сприяє об’єднанню людей. Недарма сьогодні прийшли розділити свято і старожили села, і молодь. Мені здається, що нині людям особливо не вистачає ось таких заходів – сповнених щасливих миттєвостей, простих людських радощів, – зазначила Лариса Солом’янюк. – Особливо приємно розділити радість свята із жителями громади, які відчайдушно прагнуть для свого села миру, добробуту та процвітання, і що важливо працюють задля здійснення своїх прагнень».

Оксана

Залиште коментар