Затишний двір — щасливі мешканці

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Наш дім 43”, розташоване в Любомлі по вулиці 1 Травня, 43, існує майже 10 років. За цей час спільними зусиллями жителів було зроблено чимало для поліпшення умов проживання.

Нещодавно актив ОСББ звернувся у Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” з наміром взяти участь у проекті “Затишний двір — щасливі мешканці”. У Фонді пішли назустріч мешканцям і виділили кошти, за які було придбано фарбу, інвентар, щебінь, цемент, інші необхідні будматеріали.

Дружно взявшись за роботу, активісти відремонтували гойдалку, придбали пісочницю, поставили смітники, пофарбували огорожу, пристосування для сушіння білизни, лавки, бесідку, провели інші заходи з благоустрою. Окрім того, за виділені з Фонду кошти планують завершити заміну вікон на сходових клітках.

Поспілкуватися з місцевими мешканцями  до Любомля завітали помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч та заступник міського голови, керівник районної партійної організації “УКРОП” Микола Оніщук.

Андрій Бокоч зазначив, що успішність реалізації таких проектів, насамперед, залежить від активності та ініціативності самих людей. А цих якостей місцевим мешканцям не позичати.

В свою чергу Микола Оніщук повідомив, що міська рада шукає  шляхи фінансування, аби проект втілити у життя ще один проект – капітальний ремонт проїзду на прибудинковій території.

 

oksy

Залиште коментар