Мешканці Буциня відгуляли день села

З піснями, танцями та лотереєю відсвяткували день села Буцинь, що на Старовиживщині. 
Окрім місцевих жителів на свято прибуло чимало гостей із сусідніх сільрад, зокрема, Сераховичівської та Седлищенської. Привітати з днем села громаду завітав також депутат Старовижівської районної ради від фракції «УКРОП», заступник голови райради Роман Цалай. Він зазначив, що такі заходи – це вияв поваги до своєї малої батьківщини, пам’ять про предків та вклад у майбутнє. 
«Дуже важливо проводити такі свята, адже вони спонукають пригадати традиції старше покоління та навчити цим традиціям молодь. Чудова організація та радісні обличчя свідчать про те, що жителі Буциня пишаються своїм селом, – каже Роман Цалай. – Сьогодні у державі активно реалізовується територіально-адміністративна реформа. Об’єднана громада з центром у селі Буцинь має усі шанси стати самодостатньою та потужною, адже має для цього найнеобхідніше – активних та дружніх мешканців».
Під час заходу Роман Цалай вручив подарунки п’яти призерам. Соціальний проект з нагородження був реалізований Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно з громадою Буциня. Серед нагороджених, яких обирала сама громада, – наймолодша та найстарша у селі сім’ї, родина, яка всиновила дитину, та двоє переможців спортивних змагань. 

Протягом свята людей розважали місцеві аматорські колективи, були проведені різноманітні конкурси. Насичений емоціями день завершився розіграшем призів у лотереї та святковою дискотекою.

 

oksy

Залиште коментар