Мікрорайон ВЕРЕСНЕВЕ запрошує на День кварталу!

Не вгамувалися ще емоції від святкування Дня кварталу 40-го мікрорайону, як жителі Вересневого гукають гостей до себе. 1 жовтня 2017 року біля місцевого  Будинку культури відбудеться свято Дня кварталу.  Насичена програма передбачає цікавинки як для дітей, так і дорослих.

Свято відбудеться за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». До організації долучилася ГО «Волинський актив молоді».   

Творчі майстер-класи з ліпки глиною, розпису дерев’яних іграшок, боді-арту, а також караоке, анімаційно-розважальна програма та бульбашкове шоу – для найменших жителів мікрорайону.  Молодь зможе розважитися під  запальні джазові ритми від гурту “Carlos Bandos” та фольк-гурту «Давня казка». Усі присутні  стануть учасниками святкового флешмобу «Тільки разом».  Подяки отримають шановані лучани, які зробили свій внесок у розвиток  Вересневого.  

Для усіх кульманційною миттю стане розіграш призів, серед яких: велосипед, смартфон та смарт-годинник. А ще присутні смакуватимуть справжнім козацьким кулешем та куштуватимуть різноманітні смаколики.

Буде яскраво цікаво, жваво і по-родинному. Запрошуємо усіх охочих на День кварталу. Мікрорайон ВЕРЕСНЕВЕ!

oksy

1 коментар

    • Марія

      Дякуємо Вам за супер—свято, яке пройшло на урааа;) море позитивних емоцій лишилось, побільше б таких хороших днів)))

      reply

Залиште коментар