Міжнародний фестиваль бойових мистецтв у Луцьку об’єднав сильних духом

17 жовтня спортсмени різного віку в запеклих двобоях демонстрували, що таке справжня звитяга та мужність.

Атлетів зібрала в обласному центрі участь у фестивалі бойових мистецтв «Козацька слава», присвяченому Дню захисника України. Приємно, що до свята приєдналися й закордонні гості. Так, окрім збірних Донецької, Хмельницької, Київської, Одеської, Вінницької та Волинської областей, у двобоях зійшлися й воїни з Італії (місто Брешіа), пишуть Волинські Новини.

Фестиваль розпочався з виступу Олександра Кулакова – організатора змагань, голови Федерації козацького двобою Волинської області, директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Насамперед він нагадав присутнім про карантинні обмеження та попросив ставитися до них відповідально і з розумінням. У привітанні ж Олександр Кулаков підкреслив: «Кожен з вас є представником еліти. Еліти нашої України. Адже ви є здорова, активна, спортивна молодь».

«Ви ті люди, які показують власним прикладом, як правильно поводитися в житті, аби бути здоровим. Будуть і переможці, і переможені. Але ті, кому щось не вдасться, – не засмучуйтеся! Обов’язково для вас це має стати такою точкою, після якої ви будете ще більше тренуватися. Зі ще більшою завзятістю. Тому в жодному разі не засмучуйтеся, адже це лише початок», – звернулася до спортсменів заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. До слова, саме завдяки підтримці Фонду учасники змагань отримали пам’ятні подарунки та нагороди.
Козацького духу, звитяги, міцного здоров’я та позитивних емоцій побажав усім присутнім Володимир Захожий – директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради – ще одного партнера змагань.
Шоу-програма спортивного фестивалю вражає насиченою програмою та яскравими виступами. Паралельно з двобоями гості свята мали нагоду роздивитися обладунки лицарів волинської Аyna Bera, повправлятися у володінні зброєю, дізнатися цікаві факти з життя стародавніх та сучасних воїнів, зробити пам’ятні світлини у тематичних фотозонах.
Справжньою окрасою Фестивалю стали показові виступи учасників клубів «Спас» та «Герць». Вони власним прикладом продемонстрували, що справжня козацька звитяга та завзяття не залежать від віку та статі. Головне – наполегливість і бажання стати здоровішим!

tilkyrazom

Залиште коментар