Свято волейболу: відомі переможці чемпіонату міста Луцька

Завершилася фінальна частина Відкритого чемпіонату Lutsk Mixed з волейболу серед змішаних команд 4+2. Переможців турніру визначили 18 жовтня. Змагання відбулися в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей».

Як зазначив представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний, протягом пів року в чемпіонаті змагалися вісім волейбольних команд – як місцевих, так і приїжджих, пишуть Волинські Новини.«Сьогодні фінальна трійка виборювала перше, друге та третє місця. Ці захопливі змагання організували Федерація волейболу міста Луцька та Федерація волейболу Волинської області. Зазвичай Фонд Ігоря Палиці не залишається осторонь у проведенні таких змагань, тому ми долучилися до фінальної частини, підготувавши нагородну атрибутику», – сказав він.Дмитро Піддубний відзначив, що всі ігри були дуже напруженими, тому до останнього моменту ніхто не знав, хто переможе: «Боротьба велася за кожне очко. Усі отримали шалені емоції. Ми раді, що такі змагання проводяться, і впевнені, що вони відбуватимуться й надалі, адже для Фонду Ігоря Палиці спорт – один із пріоритетів. Тільки спорт!»За підсумками змагань було визначено переможців Відкритого чемпіонату Lutsk Mixed з волейболу серед змішаних команд 4+2:

І місце – команда «Комета»;

ІІ місце – команда «Екстрим»;

ІІІ місце – команда «Радість».

Учасниця змагань, спортсменка з команди «Комета» Юліана Андрійчук зауважила, що усі команди-фіналісти були досить сильними, тому налаштовуватися потрібно було на кожну партію.

«Три команди, які за підсумками турнірної таблиці вийшли до фіналу, могли позмагатися за перше, друге та третє місця. Боротьба була дуже напруженою та видовищною. Наприкінці зійшлися дві найсильніші команди. Результат інтригував до останньої секунди, адже гравці боролися за кожен м’яч», – сказала волейболістка.

tilkyrazom

Залиште коментар