«На крилах віри» – більше, ніж спорт

Уже вчетверте в Луцьку відбулися цікаві й позитивні змагання «На крилах віри» за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Волиняни з особливими потребами взяли участь в щорічних фізкультурно-оздоровчих змаганнях на стадіоні Східноєвропейського університету імені Лесі Українки.

Організатори дійства кажуть: цей захід дарує людям щастя та надихає до життя.  Заступник начальника обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Василь Шевчук розповів, що цьогоріч зібралися близько 30 учасників.

  • Ці змагання дуже важливі для людей з особливими потребами, адже допомагають відчути смак життя, відкритися. Тут вони спілкуються, веселяться та здобувають перемоги. Важливо, аби люди із обмеженими фізичними можливостями були активними та не закривалися в собі, тому сьогоднішнє дійство – не просто спорт, а й можливість емоційно зарядитися позитивом, – каже Василь Шевчук.

Позмагатися й повболівати за своїми рідними і близькими небайдужі волиняни прибули з Луцька, Ковеля, Любешова, Ратного та Горохова. Змагалися в чотирьох видах: боччі, дартс, перегонах на візках та боулінгу.

Координатор програми «Волинь спортивна» Олексій Сорокун зазначив:

  • Підтримка змагань «На крилах віри» триває в рамках проекту «Організація та підтримка змагань». Такі люди завжди сильні духом, незважаючи на певні фізичні обмеження, а тому ми з приємністю і неодноразово допомагаємо їм.  

 

Оксана

Залиште коментар