На нових дошках писати цікаво

Завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Брани отримала сім шкільних дощок та мультимедійний проектор. 
Ініціатором проекту стала педагог Жанна Войціцька. Ініціативу підтримали і батьки, і вчителі і сільська рада. Спільними зусиллями  підготували проект «Цікаве навчання з сучасними інформаційними технологіями».

 «Вчителі та директор школи роблять усе для того, аби наші діти почувалися у навчальному закладі, як вдома, – каже мама першокласниці Вікторії Ангеліна Пундик. – Завдяки їм донечка кожного ранку залюбки поспішає до школи. А коли з’явилися нові дошки, то з захопленням розповідала, як на них легко і цікаво писати. Тож ми, батьки, щиро вдячні Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за те, що наші діти мають сучасне обладнання». 
Сьогодні в школі навчається 164 учні, частина яких доїжджають із сусідніх сіл Довгів та Борисковичі. В школі, до речі, в одній із небагатьох в області, працює філіал дитячої музичної школи. А ще, коли заходиш у фойє, то погляд притягують картини, написані директором школи Тамарою Мороз. 
«Малювати люблю з дитинства, – розповідає Тамара Макарівна. – Тож раніше брала до рук пензлик, як тільки випадала вільна хвилина. Нині ж на це катастрофічно не вистачає часу». Також на стінах навчального закладу можна побачити картини, авторами яких є вчителі, які нині на заслуженому відпочинку. І дивлячись на чудові пейзажі, звірят та птахів відчуваєш тепло, яке випромінюють ці картини. Також у школі діє музей історії рідного краю.
«Тут є чимало експонатів, – каже директор музею Жанна Войціцька. – Експозиції постійно оновлюються. Діти активно цікавляться історією рідного села та школи».
Успіхів і нових перемог вчителям, учням і батькам побажала представник Фонду Людмила Марадевич, яка завітала до навчального закладу з подарунками – м’ячами для любителів футболу і волейболу.
«Дуже приємно, що задля спільної справи ви усі згуртувалися – вчителі, батьки, місцева влада, – наголосила вона. – Тому це ваша спільна перемога. Здобувши її, ви показали, що гуртом можна вирішити усі проблеми».

oksy

Залиште коментар