На Волині у розпалі театральний сезон

Вже котрий рік поспіль Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» в рамках програми «Культура і Духовність» надає можливість поціновувачам театрального мистецтва безкоштовно переглянути чудові вистави.
25 листопада жителі сіл Омельне та Суськ Ківерцівського району теж мали змогу поринути у театральний світ. Не дивлячись на прохолодну погоду, в закладах культури зібралися молодь та старше покоління. Спочатку глядачі переглянули прем’єру вистави «Вулиця мого дитинства», яка оживила історію ніжних почуттів самотнього ліхтаря та лампочки. Її виконання чудово вдалося акторам поважного віку, які займаються в аматорській студії «Золотий вік».
А вистава «Мій тато став зіркою», створена за однойменною книгою Галини Кирпи, викликала гучні оплески глядачів. Зворушливу оповідь маленької дівчинки, батько якої загинув на Майдані, на високому рівні зіграли молоді, талановиті актори Творчої студії Наталії Журавльової.
Місцеві жителі раді, що до них завітали театрали з виставами. Розповідають, що подібні заходи у їхніх селах відбуваються рідко і вони щиро дякують Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за можливість відволіктися від роботи і відпочити, а також долучити до цього молодше покоління.

Оксана

Залиште коментар