Наболілі проблеми вирішуємо спільно

У школі села Духче Рожищенського району реалізували відразу кілька спільних проектів із Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». У навчального закладу, який нещодавно перетнув 80-річний рубіж, накопичилася величезна кількість проблем. Частину з них, найбільш гострих на думку громади, і взялися вирішувати спільно: громада, депутати і Фонд.

У навчальному закладі на умовах співфінансування замінили 12 вікон на енергоощадні, дошки, парти та стільці. Крім того, в рамках цього ж проекту школа отримала проектор та великий екран. Віднині, переконані вчителі, уроки стануть цікавішими.
За словами директора школи Зої Ладчук
за кошти обласної ради  у закладі готуються замінять ще 15 вікон.

«Складніша ситуація склалася із ремонтом покрівлі шкільного спортивного залу, адже для того, аби розпочати відновлювальні роботи необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, – розповіла Зоя Ладчук. – Ще у квітні ми звернулися до Рожищенської районної ради щодо виділення 40 тисяч гривень на її виготовлення».
Не залишив Фонд без уваги і проблеми юних спортсменів – для футболістів пошили нову спортивну форму, тож відтепер вони не лише гратимуть як справжня команда, що, безперечно, найголовніше, а й виглядатимуть відповідно.

tilkyrazom

Залиште коментар