Громада, якій хочеться допомагати

Сільська медицина зараз переживає не найкращі часи. Як правило, приміщення давно вже потребують ремонту, відсутнє сучасне медичне обладнання, не завжди є найнеобхідніші ліки, проблеми з опаленням в зимовий період. 

Деякі громади, не чекаючи на допомогу від держави, власними силами та коштами беруться за впровадження медичної реформи на селі. Сільський ФАП у селі Брониця, що у Камінь-Каширському районі, без перебільшення можна назвати чи не найкращим на Волині.

Очільник громади Петро Кошелюк розповідає, що вони не стали чекати втілення медичної реформи і взялися за реконструкцію місцевого ФАПу самостійно. Для таких потреб витратили 70 тисяч, з яких 25 тисяч зібрала громада, всі роботи проводили власними силами.

 Народний депутат України Ірина Констанкевич щотижня буває у селах волинського Полісся. Завітавши у ФАП села Брониця, нардеп була вражена побаченим. Просторі кімнати, сучасний ремонт, окремі кабінети для прийому хворих, вакцинації дітей, кабінет фізпроцедур. Долучився до облаштування ФАПу й Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» подарувавши на потреби ФАПУ холодильник, ноутбук та принтер.

 «Ви яскравий приклад того, як потрібно працювати на місцях. Буваючи у багатьох селах, мені доводилося бачити різне, а те, що змогли зробити ви, направду вражає. Такій ініціативній громаді завжди хочеться допомагати», – зауважила Ірина Констанкевич.

tilkyrazom

Залиште коментар