НАЙАКТИВНІШИМ МЕШКАНЦЯМ – ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СЕЛА

Мешканці населених пунктів Селець, Чесний Хрест та Марія-Воля Володимир-Волинського району на другий день Трійці відзначили свято села. Учасником урочистостей став голова міської організації «УКРОП» Сергій Радкевич,  повідомляє прес-служба УКРОПу.
До 2015 року села складали Селецьку сільську раду, яка згодом увійшла до Зимнівської об’єднаної територіальної громади. Отож за традицією свято організували спільне на три села просто неба. 
Теплі слова вітань, виступи місцевих аматорських колективів талановитої молоді, дітей та уже досвідчених артистів створювали настрій щирого сімейного свята. Бо ж на нього завітали найближчі, найрідніші, найшановніші гості жителів сіл.
Сергій Радкевич привітав селян та вручив подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» найактивнішим селянам – переможцям у номінаціях «Активіст села», «Спортсмен села», «Зразковий двір», а ще відзначив місцеву багатодітну родину та вокальний колектив «Первоцвіт».
«Подібні свята передають культурні традиції та історичний досвід від покоління до покоління, – зазначив Сергій Радкевич. – Приємно бачити людей, яким не байдужа доля рідного села, його майбутнього, що не може існувати без збереження духу нації. Цього дня ми відзначаємо тих, хто минулоріч доклав найбільше зусиль, щоб про їхню громаду дізналися, щоб вона виглядала охайною, мала реальні перспективи. Укропівці і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» постійно підтримують ініціативних, аби їхні добрі справи мали гідне продовження і розвивали громаду. Тільки спільними силами ми можемо зробити нашу Україну багатою, квітучою і процвітаючою! Кожен на своєму місці, своїм прагненням, своєю працею.»

День села відсвяткували й мешканці села Залужжя Устилузької ОТГ. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» організував дітворі дитячу програму. За словами людей, такого формату свято у них відбулося вперше, за що подякували творчими виступами.

Оксана

Залиште коментар