У ВОЄГОЩІ – НОВА МУЗИЧНА АПАРАТУРА

Віднедавна сільський клуб села Воєгоща Камінь-Каширського району може похвалитися новенькими колонками, мікшерним пультом, мікрофонами, стійками і тримачами під них, які придбали спільно з Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”. Презентація проекту, а за одне і апробація обладнання, відбулася під час святкування Дня села, – повідомляє прес-служба УКРОПу.

На свято завітали депутат Камінь-Каширської районної ради відУКРОПу Світлана Сидорук  та укропівець Юрій Дмитрук .
Придбання музичного обладнання ініціювала сільська голова Наталія Ковальчук.
«Ми використовували апаратуру, якій майже 40 років. Звісно, що якість звучання та потужність були дуже слабкими. У будинку культури працюють чимало творчих колективів. Усі вони змушені були працювати із цією старою апаратурою. Врешті-решт ми із громадою вирішили шукати шляхи вирішення проблеми. Єдиними можливим шляхом ми вважаємо звернення із відповідним проектом до Фонду, – зазначила Наталія Ковальчук
І додала: щойно отримали звістку про перемогу в конкурсі, як все старе музичне обладнання повністю вийшло з ладу.
Світлана Сидорук зазначила, що усі втілені у селі проекти це насамперед заслуга активної громади села, яка працює задля покращення добробуту села в цілому.
«Особливо приємно, що питання покращення інфраструктури свого села жителі вирішують спільно. Зокрема в селі функціонує найкращий у районі спортивний стадіон, жителі постійно ініціюють ремонти вулиць, долучаються до розв’язання екологічних проблем району. Усе це надзвичайно велика робота. Звісно, що втілювати проекти у таких громадах ще приємніше. Крім цього, важливо, що головним ініціатором і натхненником виступає очільниця громади Наталія Ковальчук, завдяки її зусиллям було втілено чимало проектів у Воєгощі. Вірю, що з таким підходом громаді вдасться втілити ще багато успішних ініціатив», – підсумувала Світлана Сидорук.

oksy

Залиште коментар