Новенькі парти для школярів села Пехи

Чудовий подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» — новенькі парти — отримали  школярі ЗОШ І-ІІ ст. села Пехи — філії опорного закладу НВК смт Шацьк.
«Ми вже не вперше працюємо із Фондом, — розповідає директор школи Ярослава Гигера. – Торік ми спільними зусиллями на території шкільного подвір’я встановили ігровий дитячий майданчик. А тепер вирішили звернутися до Фонду з проханням допомогти реалізувати проект під назвою «Шкільна сучасна парта», метою якого є придбання 12 шкільних парт для комфортного навчання наших дітей. Дуже важливо, за якою партою сидить учень, бо це впливає на поставу і на опорно-руховий апарат в цілому».

Презентація проекту відбулася за участі голови Шацької районної ради, укропівця Сергія Карпука, начальника гуманітарного відділу Шацької селищної ради Анатолія Павлея та в. о. старости Самійличівського старостинського округу Шацької селищної ради — ОТГ Олександра Куська.
Учні щиро радіють новим партам. Діти кажуть, що відколи їх поставили, то й загальний вигляд класу змінився. В свою чергу, педагоги та батьки планують продовжувати роботу над вдосконалення умов навчання дітей.

tilkyrazom

Залиште коментар