Нові меблі для нововолинських дошкільнят

У одній з груп закладу дошкільної освіти №5, що у  Нововолинську, з’явилися сучасні меблі. Діти отримали ігрові зони та нові столи. Реалізувати проект вдалося за кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом», який виділив 9 тис. грн. 

ЗДО №5 «Самоцвіт» розташований у 15-му мікрорайоні, там виховується 295 дітей в 12-х групах. Садок має статус національного відродження та гуманітарно-естетичний профіль. До речі, саме цей садок перед новим навчальним роком завжди повідомляє, що готовий приймати на навчання діток, яким не вистачає місця в інших закладах дошкільної освіти міста.

Переважно в усіх групах в дитсадку частково оновлені меблі. Група «Ромашка» також одержала 5 зручних столиків, які регулюються по висоті в залежності від віку діток, на яких вони зможуть їсти, малювати та навчатися, а також меблі з ігровими зонами.

Директор ЗДО №5 Ганна Міщук розповідає, що в усіх групах зроблений ремонт стель, встановлене сучасне освітлення. Поступово оновлюють меблі, адже старі вже зносилися, їх постійно ремонтують. Меблеві плити безплатно виділяють на місцевих підприємствах, а ось за роботу потрібно платити.

Ганна Микитівна та вихователі групи «Ромашка» подякували Фонду за допомогу.  Користуючись нагодою також показали гордість садка – українську світлицю, де проходять заняття з патріотичного виховання. 

oksy

Залиште коментар