У Ратному відзначили День працівників культури

У Ратному відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітати митців та вручити пам’ятні подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» прибув голова Ратнівської районної ради Михайло Макарук. 
«Працівники культури – це люди особливої вдачі, великої душі і таланту. Переконаний, що лише у прекрасному людина може віднайти сили та натхнення, а тому щиро захоплююся вашим терпінням, безмірною відданістю справі та людям. Українська культура багатогранна та різноманітна, вона строката і подекуди навіть суперечлива, та найголовніше – вона жива. І усе це завдяки вашій невтомній праці. Вірю, що невдовзі нам вдасться відкинути і залишковий принцип фінансування, і зашкарублі погляди на прекрасне, зосередившись на найголовнішому – збереженні та примноженні найціннішого», – зазначив Михайло Макарук. 
Особлива увага цього дня була прикута до народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Журавлі», адже цьогоріч колектив відзначає 30-річчя творчої діяльності. За словами ратнівчан, виступи хору уже давно стали окрасою усіх культурно-мистецьких заходів не лише у Ратнівському районі, а й далеко за його межами. У дарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Михайло Макарук вручив учасникам хору фірмові годинники.
Святкового дня тішилася новим подарунком і завідуюча клубом села Млинове Галина Корнелюк, яка отримала від Фонду Ігоря Палиці новенький ноутбук. За її словами, потреба у новій техніці одна з найгостріших у галузі, а цю проблему творчим підходом ніяк не вирішиш. 
«У нашому клубі, як це не парадоксально, не було жодного ноутбука. Переконана, що нині без технічного забезпечення працювати неможливо у жодній сфері, не кажучи уже про організацію масових заходів. Крім цього, у нашому селі багато молоді, а чим же її зацікавити, коли у клубі навіть техніки немає. Тому й вирішили взяти участь у конкурсі проектів «Ініціативні громади». Тепер у нас і ноутбук, і тенісний стіл. Маю надію, що це не останній спільний проект з Фондом, адже відчувати, що ти не залишишся сам на сам із проблемою дійсно важливо», – підсумувала Галина Корнелюк.

tilkyrazom

Залиште коментар