Новий дитячий майданчик – окраса для села

В селі Борочиче Горохівського району презентували успішно втілений проект громади та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» спортивно-ігровий майданчик. 
Село Борочиче, що входить до складу Цегівської сільради – одне з найбільших у районі. Тут проживає більше 1300 людей. В населеному пункті працює дитячий садочок та школа. Спортивно-ігровий майданчик облаштували на пустирі біля дитячого садка. Кажуть, сюди будуть приводити малечу гратися, бо територія дитячого садочка не надто велика. 
«Коли ми вперше збиралися, мало хто вірив, що нам це вдасться, але ми це зробили, – каже голова Цегівської сільради Валентин Фищук.  – Спільними зусиллями можна починати будь-яку справу і довести її до кінця».

Зі слів місцевих жителів, їхнім дітям ніде було проводити вільний час. На жаль, через безгосподарність, місцевий клуб – в аварійному стані, а приміщення спортзалу, який розташований поруч, намагаються підтримати в належному стані ті, кому не байдуже. Тож спортивно-ігровий майданчик став не тільки основним місцем відпочинку дітей, а й окрасою для села.
«На майданчику ми ще встановимо освітлення, лавочки та смітники, – каже голова ініціативної групи, Ярослав Садольський. – Заради того, щоб цей майданчик був у нашому селі, долучився кожен мешканець Борочича».
«Це свято не тільки для ваших дітей, а й для вас, бо ви, об’єднавшись, працювали для результату. Переконаний, що це не останній проект, який ми тут реалізуємо, адже засновник Фонду Ігор Палиця завжди підтримує ініціативні громади та тих, хто хоче змін», – зазначив очільник Волинського УКРОПу, радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов. 
Крім того, від Фонду вчителі місцевої школи отримали м’ячі, дітлахи – свято з аніматорами, а найактивніші селяни – пам’ятні сувеніри. 
До слова, завдяки сприянню Вячеслава Рубльова, обласна рада виділила кошти для встановлення твердопаливного котла в дитячому садочку. За словами завідувачки дошкільного закладу, це було вкрай необхідно, бо два газових котла не обігрівали установу. Невдовзі в дитсадку проведуть потрібні роботи, тож обіцяють, що взимку малюкам буде тепло.

oksy

Залиште коментар