У Коритниці вперше відзначили День села

Коритниця – віддалене село на кордоні із Польщею, що увійшло до Устилузької об’єднаної територіальної громади (Володимир-Волинський район). Розташоване воно на річці Буг і на іншу сторону, за крайніми городами сільських жителів, уже видно наділи польських господарів. Отож здавна коритнянці тісно співпрацюють із закордонними сусідами. У селі – трохи більше 350 осіб. 
Устилузька громада створена однією з перших у районі та й Волині загалом, тому у Коритниці уже помітили результати об’єднання із навколишніми селами до містечка. Під час святкового заходу до Дня села місцеві жителі зауважили, що є позитивні зрушення у громаді: присипали щебенем дороги, поліпшили транспортне сполучення до села й далі ведуться роботи із удосконалення дорожнього покриття. 

Привітатив жителів Коритниці з Днем села  приїхав керівник Володимир-Волинського міського осередку УКРОПу Сергій Радкевич.
«Приємно бачити, коли громада об’єднується навколо певної ідеї, задуму, – зазначив  Сергій Радкевич. – Таке гарне свято – підтвердження того, що  разом можна зробити велику справу. Майже півсела прийшли спільно провести час, поспілкуватися, поділитися думками і задумами, відзначити найбільш активних односельчан. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та укропівці не могли оминути увагою це дійство. Тому підготували подарунки і щирі побажання стати активною згуртованою громадою, щоб впевнено і цілеспрямовано роботи добрі справи для рідного села».
Сергій Радкевич вручив подарунки від Фонду Ігоря Палиці ювіляру, найменшому та найстаршому жителю села, найкращому спортсмену, умілій квітникарці, найуспішнішій коровайниці, а ще майстру на усі руки. Для усіх учасників свята сільські аматори та гості із сусіднього села Стенжаричі підготували концертну програму.

oksy

Залиште коментар