Півтисячі волинських школярів проведуть осінні канікули в Буковелі

29 жовтня майже 500 волинських школярів  вирушать на відпочинок у самісіньке серце Карпат – Міжнародний дитячий центр «Артек-Буковель». Можливість провести десять осінніх днів у мальовничій місцевості найкращі учні області отримали завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Напередодні поїздки для батьків, діти яких в нагороду за свої досягнення та старання отримають можливість оздоровитися у гірськолижному курорті,  провели інструктаж, узгодили технічні моменти та вручили путівки щасливим школярам.

Привітав обдарованих дітей та їхніх батьків радник Луцького міського голови  та голови правління Фонду Ігор Поліщук. 

«Я згадую як у 2012 році ми з працівниками Фонду відправляли перші автобуси зі школярами в Буковель. Пам’ятаю щасливі емоції дітей, з якими вони поверталися, – пригадує Ігор Поліщук. – Хочеться подякувати Фонду за цей та інші проекти, які реалізовуються у нашому місті. У нас талановиті учні та педагоги. Відпочинок у Карпатах – неабияке заохочення для дітей працювати над собою та примножувати свої досягнення.»

Щороку в рамках проекту «Відпочинок у Буковелі» Фонд надає можливість поїхати у Буковель обдарованим дітям Волині. Це переможці обласних олімпіад, конкурсів-захистів Малої академії наук, діти, які мають перемоги у міжнародних  та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах.

Учениця луцької ЗОШ №11 Маша Луцюк отримала можливість провести осінні канікули у Буковелі завдяки перемозі в IV Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя», який присвячений Лесі Українці. Школярка не приховує своєї радості, проте зізнається, що хвилюється, адже вперше їде до найпрестижнішого дитячого оздоровчого табору в Карпатах. 

Інформатика – люблений урок дев’ятикласника ЗОШ №25 Богдана Погорєлова. На обласній олімпіаді з інформативних технологій учень зайняв 2 місце. Цей результат надає юнаку можливість провести канікули цікаво та весело.

Старання та наполегливість вдруге принесли учениці НВК №9 Карині Горошко можливість відпочити в «Артек-Буковелі».  Цьогоріч школярка їде у міжнародний табір завдяки перемозі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції української літератури.  

«Відпочинок у Буковелі мені запам’ятався веселими масовками й новими знайомствами. Я й досі продовжую спілкуватися з деякими дівчатами. Від цієї поїздки очікую ще більше позитивних та цікавих вражень», – ділиться Карина.

Зазначимо, проект «Відпочинок у Буковелі» Фонд  реалізовує упродовж семи років. За цей час нагоду відпочити в мальовничих Карпатах отримали 9 тисяч обдарованих школярів Волині та 1 тисяча дітей з обмеженими можливостями.

tilkyrazom

Залиште коментар