Новий навчальний рік – в оновленій школі

Учні ЗОШ І-ІІІ ст. села Переспа Рожищенського району в новий навчальний рік йдуть до оновленої школи. Відтепер заняття спортом у холодну пору року вони будуть проводити в теплому спортзалі, а за сонячної погоди займатимуться на новенькому спортивному майданчику, який встановили за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Привітати дітлахів із початком навчального року прибув голова Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов. До слова, в цій школі навчається 305 дітей із 12 навколишніх сіл. Цього року тут за кошти обласного бюджету замінили 9 величезних вікон в спортзалі, а за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» в навчальному закладі тепер є музичне обладнання та невдовзі облаштують спортивний майданчик.
«Мешканці Переспи та їхній сільський голова Віктор Лук‘янчук – це та команда, з якою хочеться працювати. В цій школі працює колектив вчителів, який разом вирішує проблеми, разом працює над поліпшенням умов навчання і який сміливо можна назвати сім‘єю. Таким вчителям, такій громаді, з таким керівництвом хочеться допомагати, адже вони активні і хочуть розвиватися, – каже Вячеслав Рубльов. – Це найбільша школа серед сільських школі в районі, тож, переконаний, що наша співпраця тільки починається».
Навчальний заклад славиться своїми спортсменами та футбольною командою. Крім медалей та грамот, які директор школи вручила спортсменам, вони отримали новенькі футбольні м‘ячі від Фонду.
Нагадаємо, в березні цього року про проблему із заміною вікон в навчальному закладі укропівцю розповіла директор школи Ольга Нечипорук. Невдовзі в обласному бюджеті на їхню заміну кошти знайшли. Очільниця школи розповідає: за останній час у навчальному закладі багато що змінилося завдяки налагодженій співпраці освітянського колективу та депутата Волиньради Вячеслава Рубльова.
«З його сторони завжди є розуміння шкільних проблем, є підтримка і він завжди тримає слово. В школі з обласного бюджету встановили вікна в спортзалі, за підтримки сприяння Фонду біля школи є спортивний майданчик, неодноразово для нас привозили спортивне обладнання», – розповідає директор.
Крім того, в громаді успішно користуються музичним обладнанням, яке отримали від Фонду .

Оксана

Залиште коментар