У школах Луцького району продзвенів перший дзвінок

3 вересня продзвенів перший дзвінок для школярів Луцького району. Початок навчального року розпочався із подарунків. Обдаровані й талановиті учні трьох шкіл  отримали путівки на відпочинок у Міжнародний дитячий центр «Артек-Буковель» від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Привітали дітей із святом та вручили путівки в “Артек-Буковель” члени партії “УКРОП”: голова Луцької районної ради Валентин Приходько, депутат райради Олександр Бляшук, депутат Княгининівської ОТГ Галина Гарбарук та голова Заборольської ОТГ Валерій Боярський.

Валентин Приходько розділив радість свята разом із учнями Підгайцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».
«Свято першого дзвінка – це завжди особливий день. Надзвичайно приємно, що у вашій школі панує атмосфера піднесеності та щастя. Попереду на вас, діти, чекає багато нового та незвіданого.Бажаю, аби цей рік став багатим на нові звершення та перемоги. Нехай збудуться дитячі мрії й батьківські надії. Особливий цей день ще й тому, що сьогодні на мене покладена особлива місія – вручити обдарованим учням вашої школи путівки в міжнародний оздоровчий центр «Артек-Буковель» від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Усе це результат клопіткої роботи дітей, вчителів та батьків, адже за успіхом кожної людини стоїть велика праця багатьох людей, що допомагають та підтримують на життєвому шляху», – зазначив Валентин Приходько.
Крім цього, в дарунок школа отримала новенький ноутбук.
Такий же подарунок отримали педагогічний та учнівський колективи школи села Лище. На свято першого дзвінка у Лище прибув депутат Олександр Бляшук.
«Кажуть, що історія не знає легких часів, та попри це ваше дитинство та юність припали на надзвичайно складні часи випробувань, пройти, які неможливо без поразок та невдач. Перші кроки у дорослому житті такі ж невпевнені та складні, та головне ніколи не втрачати віри у себе, у тих, хто поруч, у свою країну. Пам’ятайте, що єдина наша зброя сьогодні – це знання. Адже все, що неправдиве, викривлене пропагандою згодом зникне, не залишивши і сліду, і лише істину не зітреш», – зазначив Олександр Бляшук.
Школярі ще отримали у подарунок спортивний інвентар.
Вітання із початком нового навчального року від голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці ліцеїстам та школярам Княгининівської НВК передала депутат Княгининівської ОТГ Галина Гарбарук.
«Молодь – це нові ідеї та грандіозні проекти, це свіжий погляд та готовність змінювати країну на краще, це головна запорука успіху нашої держави. Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця та уся команда укропівців області підтримує молодих обдарованих людей, співпрацює із ними, ділиться досвідом та надихається енергією та невтомністю. Тільки так, усім разом можна досягнути успіху. Саме тому сьогодні, я щаслива, вручити найактивнішим учням особливі подарунки – путівки у фантастичний дитячий табір «Артек-Буковель». Незабутнього вам відпочинку, натхнення та успіхів у навчанні», –наголосила Галина Гарбарук.
Учнів Заборольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а їх у школі навчається аж 454, і, що важливо, 61 із них першокласники, святкового дня вітав голова ОТГ Валерій Боярський.
«Приємно, що школа багата на розумних, талановитих та активних дітей. Коли бачиш їх, щасливих та усміхнених, хочеться працювати та жити, бо розумієш, що усе недарма. Вірю, що невдовзі вдасться завершити розпочаті роботи, і відремонтоване приміщення школи наповниться дитячим галасом та сміхом. Щасливий, що ваша клопітка щоденна робота не залишилася непоміченою. Сподіваюся, що подорож у світ дитинства та пригод – Артек-Буковель, надихне вас працювати ще активніше, не зупинятися на досягнутому, залишиться прекрасним юнацьким спомином», – підсумував Валерій Боярський.

Оксана

Залиште коментар