У Володимир-Волинському ліцеї навчальний рік розпочався з подарунків

На території Володимир-Волинського НВК «Загальноосвітня школа №3 – ліцей» відбулося офіційне відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Під час урочистостей з цієї нагоди депутат міської ради, керівник фракції «УКРОП» Сергій Радкевич від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» передав школярам спортивний інвентар та вручив трьом найуспішнішим учасникам предметних олімпіад путівки в Міжнародний дитячий табір “Артек-Буковель”. 
«Розвиток спортивних здібностей у школярів і мотивація до ведення здорового способу життя – пріоритетні напрямки діяльності, що постійно підтримує Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», – зазначив депутат. – Передаю спортивний інвентар від Фонду, аби діти на новому стадіоні проводили дозвілля з користю».
Втілення проекту із обладнання стадіону реалізоване за кошти Державного бюджету та міської ради Володимира-Волинського. Територія спортивного майданчика у школі не оновлювалася ще від часу будівництва освітнього закладу. Отож трудовий колектив школи та батьківський комітет звернулися із відповідною ініціативою. Окрім спортивного поля для гри в футбол і баскетбол, на території комплексу облаштувати ще й зону для вуличних тренажерів та бігові доріжки.

oksy

Залиште коментар