Приємний подарунок до Дня знань

Сьогодні прозвучав перший дзвоник для школярів Любохинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що на Старовижівщині. Привітати дітей та їхніх батьків завітав депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Михайло Імберовський. А ще у депутата була почесна і дуже приємна місія – вручити учням, які успішно виступили в обласних олімпіадах, путівки в Буковель від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Любохинівці Сніжана Кравець і Василь Дячук не приховували задоволення від такої несподіванки. Адже нагода відпочити разом із однолітками в одному з найчарівніших місць українських Карпат випадає не щодня.
Мама Василя Марія Дячук пишається сином, який став переможцем районної олімпіади з інформатики і отримав третє призове місце на обласних змаганнях. Жінка каже: тяга до інформаційних систем у Василя була завжди. 
За словами директора Руслани Яцук, цьогоріч поріг любохинівської школи переступив 31 першачок, а загалом навчатися у цьому навчальному закладі буде 280 учнів. 
В особливому очікуванні і батьки, і учні, а тим більше учителі, коли завершиться зведення нового приміщення для школи. Впродовж шести років тривають будівельні роботи, та уже з’явилася надія, що з нового року навчання буде вестися у новозбудованих світлих та просторих класах. А поки навчально-виховний процес у Любохинівській школі відбувається у трьох старих будівлях, які введені в експлуатацію ще у далекому 1933 році. Кількість місць у приміщеннях школи – 150, тому навчання відбувається у дві зміни. Декілька класів початкової школи навчаються в пристосованому приміщенні сільської ради. Учні школи не мають можливості займатися спортом, організовувати масові заходи, бо немає ні спортивної, ні актової зали. Також у школі відсутні внутрішні санвузли.
Депутат обласної ради Михайло Імберовський запевнив усіх учасників свята, що нове приміщення школи незабаром гостинно відчинить двері. 
«Є велике сподівання на те, що цьогоріч учні Любохин востаннє «перший» дзвоник зустрічатимуть у «шевченківських хатах», – зауважив Михайло Імберовський. – Приємно, що серед школярів є такі, які власними зусиллями, працелюбністю, уважністю, зосередженістю та неймовірному прагненню до пізнання нового, зуміли проявити себе не лише на районному рівні, а й достойно виступили на обласних олімпіадах. За їхню працю Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» дає змогу відпочити в Міжнародному дитячому таборі “Артек-Буковель” разом з такими ж успішними і цілеспрямованими однолітками. Сподіваюся, що наступного року ми зустрінемося у новому приміщенні та вручатимемо якомога більше нагород любохинівцям».

Оксана

Залиште коментар