Оргтехніка для школи з нагоди Дня села

Днями День села відсвяткували жителі Доросинів Рожищенського району. З нагоди свята Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» подарував ноутбук для місцевої школи. Вручав таку необхідну для навчального закладу техніку очільник Волинського УКРОПу, радник голови облради Вячеслав Рубльов.
За словами директора навчального закладу Ярослава Троцюка, школа побудована 1958 році. На той час це була перша і єдина загальноосвітня школа в районі. Освітній заклад розрахований на 400 дітей. Щоправда, зараз його відвідує тільки 150 дітей.
«Свого часу сюди приходили діти із 18 сіл і навчалися у дві зміни, – розповідає очільник установи. – Зараз тут здобувають знання місцеві школярі та кілька дітей із навколишніх сіл».
Історією цього навчального закладу та його випускниками директор надзвичайно пишається. Каже: зі стін школи вийшли в світ більше трьох тисяч випускників, з яких троє – члени Національної спілки письменників України. Крім того, попри відсутність повноцінних умов для занять спортом, доросинівські діти дуже люблять грати в футбол та мають призові місця у багатьох спортивних змаганнях. Як і всі сільські школи, заклад потребує багато коштів для нормального функціонування, – констатує Ярослав Троцюк. 
«Нам треба замінити 41 вікно в школі, – розповідає директор. – А найбільша наша мрія – побудувати спортзал, бо той що є невеликий і знаходиться на 2 поверсі закладу. А ще реконструювати існуючий стадіон, щоб бігові доріжки були гарні, щоб були сучасні тренажери для занять спортом. Бо те, що є на стадіоні не витримує жодної критики».
Додає: хотілося б відремонтувати відрізок стометрівки та обладнати на існуючому стадіоні куточок для тренажерів, бо ж існуюче приладдя тут ще з радянських часів і в аварійному стані.
«З допомогою Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» минулого року на умовах співфінансування ми оновили дошки в школі, вікна та отримали ноутбук. Ми задоволені цим проектом, адже змогли не тільки зробити щось для навчального закладу, а й повірили в свої сили, в те, що можемо щось змінити», – розповідає Ярослав Троцюк. 
«Щоб ви більше вірили в свої сили, більше працювали і співпрацювали з Фондом «Тільки разом», для потреб школи даруємо ще один ноутбук. Впевнений, що ви його використаєте для більш якіснішого навчання дітей, – підкреслює Вячеслав Рубльов. – На жаль, попри вимоги часу, сільські школи позбавлені можливості використовувати ту техніку, якою користуються у міських навчальних закладах. Ігор Палиця завжди підкреслює: всі діти мають право на рівні умови навчання і робить усе для того, аби слова не розходилися з ділом».

Оксана

Залиште коментар